Skocz do zawartości
DarekX

Brak jakichś 15GB w Tabie

Rekomendowane odpowiedzi

DarekX

Witam,

Bardzo proszę o poradę w mojej sprawie.

Po instalacji na mym Tab'ie Andka Gingerbread i próbie zainstalowania ROM'u Honeycomb Alpha, w moim tabie pokazuje się strasznie mało miejsca.

Jak wchodzę w USTAWIENIA --->>>PAMIĘĆ to dalej:

KARTA SD:

Całkowita Pojemność:

NIEDOSTĘPNA

Dostępne Miejsce:

NIEDOSTĘPNA

Niżej................................................:

NOŚNIK USB:

Całkowita Pojemność:

209MB

Dostępne Miejsce:

209MB

Niżej.................................................:

Wewnętrzna Pamięć Masowa Urządzenia:

1,19GB.

No i taka lipa z deka:/. Po podłączeniu do komputera w trybie przesyłania plików, pokazuje mi też jakieś 200MB z kawałkiem, - dostępnego miejsca. A co się stało z resztą Miejsca? Ktoś spotkał się już w takim przypadkiem?

Z góry Dziękuję za porady;-)

PS: Andka próbowałem przeinstalowywać przez ODIN'a już z 3 razy, i to niestety nic nie dajeO_O. Tak więc czekam na wasze pomysły;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj w końcu co masz GB czy HC. Jeśli HC alpha to napisz do developera i zgłoś błąd. Ta wersja alpha ma bardzo dużo bugów i może właśnie odkryłeś jeden z nich.

Dodatkowo tak dla pewności: czy postępowałeś zgodnie z instrukcją co do joty? Czy wyczyściłeś cache / zrobiłeś wipe?

Pierwszy raz słyszę by znikneła wewnętrzna pamięć - prawdopodobnie jest niepodmontowana albo przypisana do złej ścieżki w czasie mountu. Może proces konwersji partycji na ext4 nie zadziałał (strzelam)?

Edytowane przez janptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie na co przeinstalowywałes??

Najlepiej wciśnij mu Odinem coś 3 plikowego, wtedy wyczyści ci go ze zbędnych śmieci i powinno być gites

Też miałem ten problem po instalacji HC. Wydaje mi się że problem pojawia się po nieudanej konwersji plików w czasie instalacji HC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Obstawiam tak samo jak Janptak i Desireuser. Błędy przy konwersji. Pisałeś, że Ci się zwiesił po pojawieniu się logo Samsunga a wtedy zaczyna się konwersja do EXT4. Rom JJ4 powinien pomóc. Zawsze w czasie problemów próbuj użyć romu 3 plikowego. Daj znać jak poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyslam sie że próba wgrania HC przebiegla niepomyślnie. Przy mojej pierwszej próbie rownież uwalilo mi internal sd. Ani z pod systemu ani z CWM nie bylo dostępu. Najważniejsze to nie tracic zimnej krwi. Jesli tab sie wlacza to wszystko jest w miare ok. Przerabialismy niedawno temat uwalania SGT i doszlismy do wniosku ze trzeba sie naprawde postarac żeby go uwalic. Wgraj taj jak radzi jackpe JJ4 i baw sie dalej:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gizu

Dokładnie zrób tak jak koledzy piszą. Tez to przerabiałem na swoim tabie. Wgraj trzy plikowy rom zaznaczając w odinie re-partition - to odbuduje partycje i wszystko poustawia tak jak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DarekX

OK Dziękuję za porady, tak zrobię;-) A to JJ4 to skąd wziąć?

Dziś po pracy się za to biorę;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogas

Całkowita Pojemność:

209MB

Dostępne Miejsce:

209MB

To samo mi się zrobiło na JQ1. Dopiero powrót do Froyo i z powrotem na JQ1 naprawił problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Froyo miałeś z pewnością w trzech plikach czyli wychodzi na wyżej opisane

Dziś po pracy się za to biorę;-)

Czekamy na info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x