Skocz do zawartości
bruise

Zgranie sms na kompa

Rekomendowane odpowiedzi

dusq

Witam serdeczniem

jestem nowa i od razu przepraszam za pytania, które dla Was sa błahe, ale ja baba czasami z techbologią teoche na bakier:)

Ja chce sformatować swój telefon, zeby moje media przestały mi w końcu znikać ( mam nadzieję, że to pomoże, jak myślicie?) pewnie po tym moje smsy zostaną wykasowane niestety, prawda?

chciałabym wieć jakoś zgrac je na komputer, najprościej jak się da:) a jakby jeszcze był jakiś programik, który mógłby wgrać te smsy po wszystkim znowu na telefon, byłoby super... z góry dziękuje za pomoc.

P.S. prosze tylko tak po babsku:) łopatologicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Ja chce sformatować swój telefon, zeby moje media przestały mi w końcu znikać ( mam nadzieję, że to pomoże, jak myślicie?)

Media znikają Ci pewnie dlatego bo nie masz miejsca na karcie pamięci. Dane aplikacji też trochę zajmują a jeśli karta jest zapchana to system coś usuwa. Więc to raczej nie pomoże.

Co do sms to nie wiem czy można je zgrać na kompa ale chyba na SIM i SD można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprosciej poszukaj wsrod aplikacji back up-owych, ktore zrobia ci kopie wszyskich prywatnych danych na karcie sd a pozniej po resecie przywroca. Takich apk jest do wyboru do koloru :)

Tapnięte z x10 mini pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dusq
    Najprosciej poszukaj wsrod aplikacji back up-owych, ktore zrobia ci kopie wszyskich prywatnych danych na karcie sd a pozniej po resecie przywroca. Takich apk jest do wyboru do koloru :)

Tapnięte z x10 mini pro

oooo to brzmi bardzo fajnie, a czy mogłabym prosić o link do takiej przykladowej aplikacji? a może masz taką, którą polecasz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi

Np. Titanium backup-mozna znaleść ja w markecie

Wysłano z SK17i z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie jak drukować z  Myphonexplorer ? Nie widzę żadnej opcji mogę jedynie zapisać w komputerze a nie mam opcji drukuj do pliku

Edytowane przez Marek_S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi