Skocz do zawartości
shade

Podłączony zestaw słuchawkowy ale dzwonki nadal z głośnika telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

shade

Mam problem, w swoim Desire Z po podłączeniu zestawu słuchawkowego owszem słyszę muzykę z playera ale dźwięki typu powiadomienia i dzwonki telefonu nie są przekazywane do słuchawek tylko do głośnika w telefonie. Czy to wada aparatu czy też oprogramowania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Jeżeli mi przychodzi SMS i mam włączone radio lub player to słysze dźwięk w głośniku i słuchawkach. Dlaczego ty nie słyszysz w słuchawkach to ja nie wiem. Być może player blokuje dostęp tak jak to robią niektóre gry że nie da się słuchać muzyki i grać jednocześnie bo muzyka się wycisza. Sprawdź na stockowym playerze (jakiego używasz) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade

czyli normalne jest w Zetce, że po podłączeniu słuchawek, wszystkie dźwięki nie są kierowane tylko do słuchawek tylko rozdziela na głośnik telefonu i słuchawki ?

bo np. w G1 jak podłączałem słuchawki to wszystkie dźwięki był słyszalne tylko i wyłącznie przez nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Nie wiem czy to jest normalne ale to mnie wkurza czasami ale jest jak jest i jestem zbyt leniwy by szukać solucji tego problemu.

Dżwięk mam naraz z słuchawek i głośnika. niech się inny wypowiedzą czy mają tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    the_r

U mnie też tak jest, ale moim zdaniem takie rozwiązanie ma sens.

Przykładowy scenariusz: Słucham sobie muzyki, wyłączam ją, wyjmuje słuchawki. Ja na przykład zazwyczaj zapominam odłączyć słuchawek od telefonu. W przypadku, gdyby dźwięki powiadomienia i dzwonki było słychać tylko w słuchawkach prawdopodobnie bym ich nie słyszał.

No ale oczywiście jeśli zawsze odłączacie słuchawki od telefonu jak nie słuchacie muzyki to takie rozwiązanie może denerwować (chociaż w sumie to nie wiem dlaczego, bo jak muzyki słuchasz to co Cię właściwie obchodzą dźwięki powiadomienia na głośniku :) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Największy problem jest jak się słucha muzyki w szkole na lekcjach i ktoś wyśle nam sms lub zacznie dzwonić. Ale tak to mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi