Skocz do zawartości
josel

Brick po zapchaniu pamięci wewnętrznej w czasie ściagania torrentem...

Rekomendowane odpowiedzi

josel

Witam wszystkich,

Od dwóch lat jestem spokojnym użytkownikiem Galaxy Note II. Nigdy nie miałem problemu z telefonem. Poza zrootowanym stystemem nigdy nic nie grzebałemw systemie. 3 dni temu podczas ściągania utorrentem kilku filmów (robie to od miesięcy) zapomniałem o procesie i wydaje mi się, że całkowiece zapchałem pamięc wewnętrzną co być może uniemożliwiło działanie systemu. Telefon się wyłaczył, po naciśnieciu power widać logo samsunga, nie wchodzi w recovery mode jedynie do download. Po podłaczeniu do ładowarki pokazuje zamrożoną ikonę, nic się nie dzieje. Przez odstanie 2 dni zacząłem interesować się pojęciami jak flashowanie, PIT itp. Na dzień dzisiejszy próbowałem wgrać roota jednoplikowego, pokazuje Fail! Próbowałem 4 plikowego (znalazłem Indyjski) - Fail! Cały czas pojawia się info - RE PARTITION OPERATION FAILED. Próbowałem kilku plików PIT ( jedento N7100_t03g_0907-stock.pit drugi to u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit).

Co mogę zrobić? Nie mam dużej wiedzy w tym zakresię więc prosił bym o wyjaśnienie jak głupiemi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że nie zależy Ci na odzyskaniu danych, skoro piszesz że próbowałeś wgrywać system z pitem.

Dział romy i modyfikacje, podklejone tematy, 3plikowiec - i wszystko w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjmij baterię i poczekaj z 10 minut i spróbuj ponownie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    josel

Fajnie było by odzyskać dane ale telefon wogóle nie wchodzi w factory reset /wipe. W tym wypadku chciałbym ożywić telefon za wszelką cenę. Nie wiem nawetczy ładuje baterię bo ikona jest zamrożona. Bedę musiał przejść się do kolegi króry ma Note 2 i jego telefonem sprawdzić stan naładowania nim zacznę znowy zabawę. Tymczasem przejrzę forum dogłebniej. Dzieki!

---------- Post dołączono o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Widzę że nie zależy Ci na odzyskaniu danych, skoro piszesz że próbowałeś wgrywać system z pitem.

Dział romy i modyfikacje, podklejone tematy, 3plikowiec - i wszystko w temacie ;)

Czytałem Twoj post "Wgrywanie 3plikowca z nowym bootloaderem/nowym modemem!!" ściągnąłem sobie paczkę z 3 plikowcem i również paczkę z nowym bootloaderem...i pojawia się komunikat " re-partition operation failed". Nie wiem co z tym zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim nie podoba mi się, że piszesz o pobraniu "paczki z 3 plikowcem i również paczki z nowym bootloaderem"

W tym temacie są 3 linki do 3ech systemów różniących się od siebie bootloaderem, więc mogłeś bądź musisz pobrać soft z takim bootloaderem jaki masz system- mając 4.4.2 pobierasz z bootloaderem 4.4.2 etc- nie rozumiem jak mogłeś pobrać te rzeczy osobno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po za tym nawet nie wiemy jaki system był wgrany zanim telefon padł, 4.1.1, 4.1.2, 4.3 czy 4.4.2 to ma spore znaczenie jeżeli chodzi o bootloader.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    josel

Mam system 4.1.1. Nie wiedziałem ze robi różnicę jaki bootloader. Myślałem ze jesli wrzucam nowy system to i nowy bootloader który jest razem w paczce. Pisałem, że jeszcze 3 dni temu nie wiedziałem co to bootloader i system 3 plikowy. Ale staram się nadrobić, szczegolnie że raczej nie mam już nic do staracenia z tym telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi