Skocz do zawartości
cloys

BATERIA - pytania, problemy, dyskusja (długi czas ładowania, krótki czas pracy itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

cloys

Mam z3 i przy intensywnym graniu w 2h spada mi 50% baterii , a jak u was na z2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wytrzymałość baterii podczas grania w gry, a podczas normalnego użytkowania telefonu to dwie różne rzeczy.

Ja nie gram zbyt w gry, a podczas normalnego użytkowania czyli ciągle na WiFi lub pakiecie, kilka aplikacji ciągle włączonych, sporo pisania i dzwonienia, kilka fotek dziennie to na koniec dnia nigdy nie zostało mi mniej baterii jak 30%.

Rekord to właśnie 30% baterii po ponad 17h (wyświetlacz około 6h włączony).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez nie gram dużo gadam, sporo internet WiFi i nie tylko, mam sporo aplikacji, sporo czytam, sms, whats app. I wytrzyma mi co drugi wieczór ładowanie, to taki mój standard, bez zwalniania to mi wytrzyma do polowy następnego dnia i mam z 30procent, no w każdym razie nigdy mi telefon nagle nie padł, ani nigdy nie mam obawy ze nie wytrzyma, czasem coś mi zjada baterie, nie wiem co, mogę powiedzieć że da rade 2 dni intensywnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do grania na z2 to 2.5 h grania w dungeon hunter 4 na ustawieniach medium w tym czasie telefon traci do 50% chociaz czasem zostanie weicej. Podobnie jak przedmówcy, przeważnie mam ok. ~1dzien 17h i ok.~6h podświetlania ekranu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czego się spodziewać po mocnym cpu i gpu który obciążony jest w czasie grania w 100 proc w wymagających grach, temat dla mnie zbędny bo tak szybkie rozladowywanie baterii pod mocnym obciążeniem jest rzeczą oczywistą.

---------- Post dołączono o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

zupełnie jak z samochodem, będziesz pilowal na wysokich obrotach silnika to bak ci się też szybciutko opróżni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od rana przez cały dzień używam telefonu, ~30minut gry w Real Racing 3, ~2h słuchania muzyki, ~4h przeglądania internetu, cały czas WiFi włączone i synchronizacja, parę rozmów i sms-ów i zostało mi 30% baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, no ale nie ma źle z naszymi Z2, wiec nie ma co narzekać :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od użytkowania, potrafi mi nawet wytrzymać 4 dni jeśli nie korzystam zbyt dużo z telefonu tzn. Pare smsów dziennie, góra godzina rozmowy przez telefon dziennie, kilka fotek, bez grania w gry ;)

A jesli gram to wieczorem musze ładować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zazwyczaj ładuję co drugą noc przy normalnym (telefony, smsy, internet, messenger) użytkowaniu

zdarza się, że muszę tego samego dnia jak słucham muzyki, gram w gry czy robię dużo zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mewtu

2h muzyki 1h na internecie i pod koniec dnia miałem 72%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi