Skocz do zawartości
VaasMontenegro18

Desire S - wydajność po aktualizacji do 4.0

Rekomendowane odpowiedzi

Bootloader'a odblokowałem tym programem, do którego link podałeś mi dwa posty wyżej, czyli "WinDroid Universal Android Toolkit v2.0". Wystarczyło podłączyć telefon, program zainstalował stery i kliknąłem odpowiedni przycisk, poczekałem, na telefonie pojawiło się pytanie, czy na pewno odblokować bootloader'a, kliknąłem "Yes" i po sprawie. A z rootem już nie muszę nic robić, program "Kingo Android Root" zrobił wszystko, włącznie z wgraniem SU. Zobaczę, na pewno jakoś wykorzystam roota, najpewniej ściągne tego "Seeder'a". Zależało by mi też na jakimś lekkim podkręceniu procka, ale to zobaczymy. Bo z tym też jest trochę zabawy. Dzięki za pomoc jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam kolejny problem. Otóż programem "Desire S All in one" chciałem sflashować kernela. A więc kliknąłem "flash kernel" I od tamtego momentu telefon zawiesił się na logo HTC. Mam wgrane recovery "TWRP". Próbowałem wgrywać od nowa cały kernel, który znalazłem na XDA Developers przez to recovery, ale nic to nie dało. Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomoże ktoś? Proszę! Potrzebny mi telefon! Choć wiem, że to moja wina, mogłem nie grzebać... Ale mimo to liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi