Skocz do zawartości
dawciolol

Instalowanie aplikacji na karcie pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Nieee, po aktualizacji z 1.0.4 do 1.0.8 chyba doszła taka możliwość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

tez mi sie wydaje ze to byla oficjalna latka-aktualizacja dla Cube, a nie root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L1gn3R

No ja mam pytanie. Czy po zrobieniu repartycji i aktualizacji do 1.0.8 można swobodnie przenosić aplikację na kartę sd ? Czy trzeba robić te wszystkie inne kombinacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie inne kombinacje... Po repartycjonowaniu masz zminioną tylko wielkość partycji wewnętrznych... przenosić na SD możesz i przed zabiegiem i po nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to na karcie pamięci bez żadnych przeróbek (:facepalm:) instalują się:

- WoT Blitz

- GTA III i San Andreas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L1gn3R

AA okey. To pytanie, czy da radę wykonać jakoś repartycję by mieć pewność, że dotyk nie padnie? Czy da się jakoś zrobić to bez root i bez instalacji cwm bo od tego pada root ?. 2. Czy bez repartycjonowania da radę coś na nim zainstalować czy zaraz zabraknie miejsca bo jakieś częsci zostaną na nim ? Chodzi mi o to, że kupiłbym kartę sd 16gb i zainstalował załóżmy real racing 3, gta sa, fifa 14, jakieś fejsbuki, snapy itp. i czy by działało na sd bym chciał instalować czy repartycje trzeba bo zabraknie pamięci telefonu ?

Edytowane przez L1gn3R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc po kolei

Ja zrobiłem repartycjonowanie bez recovery i roota i działało

Jeżeli chcesz zrobić bez tego to po prostu omiń te kroki

Da radę zainstalować parę aplikacji ale naprawdę szybko wyskoczy Ci informacja że brak miejsca ( tylko część apki przenosi się na kartę + cache trzymane jest w pamięci telefonu )

GTA san andreas po przeniesieniu zajmowało tylko 30MB w telefonie reszta na karcie, FB jest chyba nie do przeniesienia a to z 40MB, do tego zainstaluj parę apek które dużo ważą/nie da się ich przenieść i masz murowane powiadomienie o braku miejsca

To jest śmieszne bo dostajemy do dyspozycji ~ 600 MB gdzie przy ~100MB market kwiczy ze nie ma miejsca na instalowanie aplikacji ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L1gn3R

Dobra, czyli brać od pierwszego punktu repartycje omijając recovery i root i będzie gites ? :D Jak tak to biere telefon ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

100% pewności nie ma, żeby potem nie było płaczu... Jak to w każdym poradniku, robisz to na własną odpowiedzialność (choć u wielu z nas nic się nie stało) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Odkopuję temat, ale wziąłem u operatora ten telefon dla dziewczyny. Chciałem zainstalować jakieś apki ze sklepu, a tu kicha bo brak miejsca. Kupiłem więc dziś kartę 16gb wkładam i wydaje mi się, że wszystko mogę poinstalować, a tu kupa.. Wyskakuje nadal brak miejsca mimo, iż w ustawieniach pamięci wybrałem instalacje na karcie SD.

Czy bez jakiś kombinacji alpejskich da się sprawić, aby instalowało się na karcie sd??

Czy jednak ten android to nadal kupa g**a jak w czasie gdy przesiadałem się na windowsa??

To trochę chore aby nie było opcji instalacji na sd.. cofanie się do czasów nokii 3310...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi