Skocz do zawartości
McKonrad

rom [5.0] CyanogenMod 12

Rekomendowane odpowiedzi

Większość funkcji z cm jeszcze nr została połączona ze źródłami cm temu tych opcji nie ma. Prawdopodobnie pojawia się one dopiero w następnych wersjach. To że aplikacje nie działają to najprawdopodobniej wina tego całego ART po prostu nie są one kompatybilne z tym i wymagają dalvik. Jednak niektóre np gry działają

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria trzyma znakomicie. Używam tak jak używałem i trzyma mniej więcej 2-3 razy lepiej :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ma pomysł na wyłączenie wibracji? :)

---------- Post dołączono 22-11-14 o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano 21-11-14 o 22:10 ----------

Ok w sumie znalazłem coś jak je wyłączyć ;)

Też tak macie, że przy dłuższych wiadomościach SMS nie przychodzą wam raporty dostarczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Efekt zamrożenia, czy też "skanowania" ekranu blokady wystąpił u mnie z 2-3 razy w ciągu tygodnia. I tak lepiej niż na CM11, gdzie zdarzało mi się to niemal codziennie.

Poza tym w stosunku do CM11:

+ Bateria trzyma o niebo lepiej

+ Aparat robi ciut lepsze zdjęcia

+ Jakość rozmów jest w porządku

- Ogólna wydajność i szybkość działania nie powala. Ten ART to na razie niestety ociężały żółw, appki zajmują dużo więcej pamięci niż na Dalviku

- Nie można wyłączyć telefonu bez wyjęcia baterii (przytrzymanie przycisku power czy tapnięcię "wyłącz" w menu zasilania nie robi kompletnie nic)

- Zapętlone dźwięki powiadomień. To wkurza mnie najbardziej. Gdy np. dostanę sms, albo powiadomienie z subskrypcji YouTube, to będzie brzęczeć tak długo dopóki nie odkliknę. Można coś z tym zrobić? :( Grzebałem w ustawieniach powiadomień, ale nic takiego mi w oko nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    - Nie można wyłączyć telefonu bez wyjęcia baterii (przytrzymanie przycisku power czy tapnięcię "wyłącz" w menu zasilania nie robi kompletnie nic)

- Zapętlone dźwięki powiadomień. To wkurza mnie najbardziej. Gdy np. dostanę sms, albo powiadomienie z subskrypcji YouTube, to będzie brzęczeć tak długo dopóki nie odkliknę. Można coś z tym zrobić? Grzebałem w ustawieniach powiadomień, ale nic takiego mi w oko nie wpadło.

Trochę już użytkuję ten ROM i jeszcze mi się to nie zdarzyło proponuje wgrać wszystko na nowo może problemy znikną :)

---------- Post dołączono 27-11-14 o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano 26-11-14 o 16:36 ----------

Jest już nowa wersja o nazwie cm-12-20141127 czyli z dzisiaj :D

Edytowane przez David666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wreszcie działa Bluetooth, karta sd ntfs, i przenosi aplikacje na kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie mogę zainstalować :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj kernel TZ 4.7, cm 12, TZ 4.8 reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc wszystko działa jak trzeba :) i jest możliwość OC procesora :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeyjey

A dodali może jeszcze jakieś dodatkowe opcje z cm11?

---------- Post dołączono o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

karta sd ntfs - ? tzn?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi