Skocz do zawartości
McKonrad

rom [5.0] CyanogenMod 12

Rekomendowane odpowiedzi

jeyjey

SD NTFS - jest do zrobienia na cm11? Jak tak to w jakiś sobie? Jeżeli tak to moim zdaniem dotychczas cm11 jest nad cm12 wśród telefonów XL, jest tam za wiele możliwości manualnych co do telefonu. Na cm12 nie ma nic kompletne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstaluj TZ jeszcze raz to powino pomóc.

No ni cholery nie działa. Próbowałem różnych kombinacji. Tak więc na razie chyba dziękuję za TZ.

Z tym: https://www.androidfilehost.com/?fid=95784891001617117 bangla wszystko. Wygląda mi to na zmodyfikowany kernel Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeyjey
    Wreszcie działa Bluetooth, karta sd ntfs, i przenosi aplikacje na kartę pamięci.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Cześć mam pytanie, mógł być mi pomóc w temacie aplikacji na karcie pamięci itp.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaważyłem że ten ROM nie nadaję się do gier które są bardziej wymagające ,ponieważ zacinają się a nawet wysypują cały telefon. Na innym Romie który nazywa się MagicXL wszystkie te gry chodzą płynie i od czasu do czasu pojawi się lag (tylko jak jest więcej elementów). Podsumowując bardzo możliwe że gry nie są zoptymalizowane na androida 5.0 lub CM 12 nie jest jeszcze gotowy na gry.

W Antutu Benchmark :

-CM 12 (5.0) ok. 17500

-MagicXL (4.2.2) ok 20000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System obsługuje nośniki sformatowane systemem plików ntfs. Nie wiem za bardzo z czym związany jest zachwyt tą funkcją, bo w sumie nic ciekawego oprócz możliwości wrzucenia pliku o rozmiarze powyżej 4GB to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeyjey

A co daje możliwość instalowania aplikacji na karcie sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No ni cholery nie działa. Próbowałem różnych kombinacji. Tak więc na razie chyba dziękuję za TZ.

Z tym: https://www.androidfilehost.com/?fid=95784891001617117 bangla wszystko. Wygląda mi to na zmodyfikowany kernel Sony.

Mam takie pytanie skąd ty ten kernel masz ? I jak go zainstalować ? :)

---------- Post dołączono o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Dobra z instalacją sobie poradziłem ale dalej mnie ciekawi skąd masz ten kernel :D

---------- Post dołączono o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Wracam na TZ 4.9 na tym mi nie działa WiFi dziwne że tobie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka. Mam problem. Chciałem zaktualizować do nowszej wersji softa. Niestety podczas wgrywania ciagle wyskakiwał błąd "Status 7" i teraz nie ważne co chce wgrac przez CWM czy inne dziedostwo to ciągle jest ten błąd. Za pomocą FlashToola przywróciłem telefon do normalnego użytku ale dalej nic nie mogę na nim zrobić. W sensie po wgraniu kernel vegance 3 z CWM, kiedy do niego wchodzę dalej jest ten błąd. Nawet te romy, które wcześniej działały poprawnie teraz się krzaczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgranie nowszego recovery. CM wgrywa się chyba dopiero od .49 z końcówki albo .50.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie najbardziej interesuje sprawa płatności PayPass poprzez MyWallet w T-Mobile, działa czy nie? Używam telefonu jako karty płatniczej w 95% transakcji i bardzo mi na tym zależy.

Edytowane przez krzysio.k1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi