Skocz do zawartości
McKonrad

rom [5.0] CyanogenMod 12

Rekomendowane odpowiedzi

Zed686

Smsy działają mi normalnie, hangoutów nie używam;). Telefon czasami po zakończeniu połączenia pisze, że proces został zatrzymany, ale wystarczy tapnąć ok i wszystko gra, nawet nie wywala z aplikacji. Co do gierek, to nareszcie mi działa normalnie dotyk w deadtriggerze. Gierka chodzi w miarę w porządku, jedyne co mnie denerwuje, to czasami ścina się na mapce z misjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slawek

A problemy z wybudzeniem telefonu też macie?

Miałem to na CM oraz na OmniROM :(

Zawsze full wipe więc nie wiem co jest tego przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zed686

Problemów z wybudzaniem nie mam, w przeciwieństwie do stocka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kikan

BETA 3 + ThunderZap 4.10

Wszystko działa co ma działać do codziennego użytku, WiFi czasami zerwie połączenie ( z tego co wiem nie tylko u mnie są zgłoszenia dotyczące tego problemu) , aparat działa trzeba tapać w niego aż się włączy ( u mnie wystarczyło 3x ) bateria do 1-2 dni ( transmisja danych + WiFi + telefon + sms + gierka ). Brak problemu przy odblokowywaniu ekranu ( mam na myśli tutaj efekt zamrażania ).

Dodam że z gappsów to co mi nie potrzebne mam wyłączone + usunięte dane. Greenify jest też na pokładzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem kernel ThunderZap 4.10 i wtedy CM12 + gapsy i teraz telefon cały czas stoi na logo SONY, moze ktos cos pomoze? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zed686

Wroc do stocka, wrzuc kernel na jb z niego zainstaluj cm12 i dopiero wtedy wrzuc nowy kernel na cm12. Mi pomoglo, bo zrobilem tak jak ty i mialem taki sam problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecicie mi ten rom: słucham muzyki na głośniku-jak jest z jakością?, robię zdjęcia jak porównanie ze stockiem+cybershot(jest jakiś zamiennik na lizaka)? Chce żeby długo mi trzymała bateria, szybkość. Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi sie zainstalować system, ogolnie jestem zadowolony. Problem mam z wifi i bluetooth ale z tego co widze nie ja jedyny, macie moze jakies tipsy na to czy musze czekac na kolejne aktualizacje? Dodam ze jestem na TZ 4.10, to moze byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zed686

Jestem na tz 4.10 i nie mam problemów z wifi ani z blutaczem ;) A wgrałeś najnowszą wersję? A co do wcześniejszej wypowiedzi, jakość dźwięku jest b dobra, ale jak słuchasz na głośniku, do kup sb zewnętrzny, bo z wbudowanego nigdy dobrze nieposłuchasz ;) co do zdjęć, to po zainstalowaniu innej apki są ładne. Nie mam porównania z csem bo nie korzystałem ;) Bateria trzyma mi na luzie 2 dni, a system jest szybki, nie mam żadnych przycinek.

Edytowane przez Zed686

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Audio przez Bluetooth działa normalnie?

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi