Skocz do zawartości
Skok

Sony Xperia Z Problem z głośnikiem rozmów (słuchawką) Zalanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2 bardzo jasno różowe i jeden czysty. Powstaly w wyniki wilgotnego powietrza w łazience.

Telefon na bank nie zalany, ale upadł parę razy na płasko. Nic nie pękło, ale ja podejrzewam, że u mnie ten głośnik i NFC to efekt upadku… Będę niebawem próbował oddać. Tylko jak polecacie to zrobić? Telefon kupiłem w saturnie, wysyłać go przez saturn? Czy przez Sony Center?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obojętnie ... efekt ten sam. Tylko że przez saturna dłużej poczekasz

Znaczniki miałem białe.

Jak widać poniżej nie mogę narzekać na w-support. Oczywiście nie mam jeszcze telefonu ale wygląda to obiecująco. Z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć czy była wymiana wyświetlacza czy tam jego warstwy, oraz czy była wymiana głośnika czy tylko jakieś tam lutowanie... ale co tam... dla konsumenta ważne aby działało także nie narzekam narazie :)

miałem aktualnego KK CE1 więc ciekawy jestem co oznacza wgranie nowego oprogramowania :)

post-189500-1425575737522_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skok

To nie masz podobnie jak ja. Gdyby nie ten wskaźnik to telefon już dawno leżał by na gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skok oddaj na gwarancje ja mialem to samo 3 miesiace temu i normalnie naprawili plus podkleili juz 2 raz tylna obudowe bo tez zglaszalem ten problem. Teraz bede wysylal 3 raz bo znowu sie obudowa odkleja mam nadzieje ze wymienia na nowy model :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skok

Padrodzejo też miałeś czerwony wskaźnik? U mnie jest lekko uszkodzona uszczelka. Boje się, że zwalą na uszczelkę i odrzucą gwarancje.

Z głośnikiem jest taki sam problem jak u innych. Żeby zadziałał trzeba przydusić telefon.

Oddałeś do W-Supporta bezpośrednio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]101345[/ATTACH]

No to czekam. Ciekawi mnie tylko skąd wzięli uszkodzenie mechaniczne rogów obudowy.

Wyslalem do nich DHL-em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skok

Fajnie, że uznali. Rozumiem, że wysłałeś do tego W Supporta bezpośrednio. Po świętach wyślę swój. Niech ogarną ten głośnik.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wysłałem bezpośrednio. Już dziś odesłali go. Telefon naprawiony. Gwarancja uznana.

Nie czepneli się też tego, że z tyłu na tafli nie bylo folii, która mi się zdarła.

[ATTACH=CONFIG]101363[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]101364[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te głośniki w Zetkach chyba jakieś wadliwe są. Mi też padł, ale na szczęście naprawili na gwarancji. Nie wiem jak teraz działa, bo w czasie naprawy kupiłem nowy telefon. Ale podejrzewam, że po upadku na płasko, wyświetlaczem w dół zaczęły się te jajca z głośniczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skok

Witam, w końcu wysłałem ten telefon. W statusie mam że telefon jest w naprawie i że uznano gwarancje. Trochę to trwało , ale skończyło się całkiem nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi