Skocz do zawartości
Skok

Sony Xperia Z Problem z głośnikiem rozmów (słuchawką) Zalanie?

Rekomendowane odpowiedzi

No i mnie się trafiło to samo !>:( Głośnik raz działa raz nie ,wczoraj się zorientowałem że jak puknę z tyłu w obudowę to czasami zadziała,a myślałem że się coś w ustawieniach przestawiło .Dodatkowy problem to zaślepka przy słuchawkach jest różowa ,a telefon nigdy nie był zalany,nawet wody praktycznie nie widział,uszczelka widzę że jest uszkodzona .Czy u was nie robili z tym problemu,chodzi o gwarancję,telefon po za tymi mankamentami działa ok .

Tel. z Orange,rozumiem że tu - w-support.pl – centrum serwisowe ,najlepiej oddać ? Nie wiem czy dzwonić i dopytać sprawy czy wysyłać od razu,rozumiem że kuriera się zamawia i sam odbiera bezpłatnie ? Proszę osoby co wysyłały z tymi objawami o info,dzięki .

Długo trwała naprawa od momentu wysłania ?

Edytowane przez ANDROID WLKP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skok

Nic się nie martw. Wszystko git. Miałem identycznie. Odesłałem do W-supporta na ich koszt. Zrobili w tydzień. Gwarancje uznali. Oprócz naprawy głośnika i zaktualizowania softu wymienili lekko uszkodzoną zaślepkę i zdrapali ten różowy wskaźnik. Odesłali telefon na swój koszt.

Zadzwoń do nich i powiedzą, że masz wysłać. Kuriera zamawiasz z ich strony na konkretny adres i godzinę. Musisz jeszcze sobie wydrukować i wypełnić jakiś śmieszny kwit. Ja dodatkowo zrobiłem, wydrukowałem i załączyłem zdjęcia telefonu z obu stron coby się jakieś dodatkowe rysy nagle nie pojawiły.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, a co w przypadku kiedy mam identyczny problem, a moim gwarantem jest zagraniczny producent (azjatycki)?

Ktoś się spotkał z taka sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja swoj oddalem do w-supportu i po ok tygodniu wrocil z wymienionym glosnikiem wewnetrznym ktory rowniez w pewnym momencie zaczal wariowac, po przeczytaniu paru postow okazalo sie ze tak sie poprostu dzieje wiec metoda opisana na forum dociskalem tyl telefonu na wysokosci glosnika i dzialalo ok ale jezeli puszczalem przerywal. Niestety widocznie jest to dosyc czesta przypadlosc tego telefoniku, mam tylko nadzieje ze mnie juz ponownie nie spotka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mój problem z głośnikiem rozmów jest następujący - czasem po wybraniu numeru słyszę sygnał, ale zdecydowanie cichszy niż zwyczajnie. W momencie, jak odbiorca odbierze telefon, u mnie następuje cisza. Wiem, że połaczenie jest OK, bo na głośnomówiącym działa OK, więc wydaje mi się, że to jednak problem głośniczka rozmów - co Wy o tym sądzicie? Do tego za tydzień kończy mi się gwarancja i muszę ewentualnie działać szybko. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SQBI

Miewam podobnie. Pomaga ściśnięcie telefonu na wysokości głośnika. Prawdopodobnie awaria taśmy (flex) i/lub głośnika.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WuuHacz

Moja Zetka ma ten sam problem, kupiłem ją na jednej z aukcji na allegro. 
    Po miesiącu zaczęła tak szwankować, w komplecie niby była karta gwarancyjna i podbita nawet ale nie ma paragonu, umowy itd...

Telefon z Orange jak widać na zdjęciu ale bez simlocka, poprzedni właściciel go ściągał i nie wiem czy to przejdzie?

Moglibyście rzucić okiem czy coś takiego jest uznawane za gwarancje? http://files.tinypic.pl/i/00650/ljk5a8wmuxs0.jpg

Edytowane przez WuuHacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uznają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WuuHacz

To mogę śmiało zamawiać kuriera na koszt supportu?
    btw. Kupiłem szkło hartowane, nałożyłem. nie zasłania żadnego czujnika a przy wykonywaniu połączeń wyświetlacz od razu gaśnie, niby nic ale jest to strasznie denerwujące. 

Edytowane przez WuuHacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo, telefon był zalany bo odklejała się obudowa z tyłu przy aparacie. Wysłałem na gwarancję, wymienili płytę główną i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi