Skocz do zawartości
romaro1

rom AOSP /THLzoom

Rekomendowane odpowiedzi

Już sobie wyciągnąłem Email.apk z system.ext4.tar.a z backupu Amigo OS :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Lucky patherem możesz go sobie przerzucić do systemu, ewentualnie ręcznie zmieniając atrybuty.

---------- Post dołączono o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Jedna istotna informacja, miękki restart może generować błędy, dlatego nie wskazane jest to robić. Po takim restarcie może się zdarzyć, że jakiś proces został zamknięty. Restartować tylko normalnie.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po prostu tą aplikację zainstalowałem. Odpaliłem ją spod Total Commandera i normalnie się zainstalowała. Jak na moje potrzeby, rozwiązanie to było wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Po kilku dniach używania telefonu na tym romie, powiem uczciwie, żadnych problemów nie zauważyłem.

Działa naprawdę bezproblemowo. Żadna apka samoczynnie się nie uruchamia tak jak to miało miejsce na stoku.

Nie wiem czy to mój telefon miał taką przypadłość ale co jakiś czas włączał mi się na ekranie player albo kontakty, albo jeszcze co innego. Było to denerwujące.

Polecam ten rom. Ze wszystkich custom romów Himaxa ten najmniej sprawia problemów, a przy tym działa niezawodnie,

Xposed sprawdza się na nim bez zarzutów, a mam kilka modułów.

Top 20

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

A oto efekt multitaskingu na tym romie. Dzięki gravity i mapowaniu klawiszy screenshot można zrobić w dowolnym momencie

post-59086-14255757392205_thumb.png

Bardzo przydatna funkcja. Zwłaszcza jak mamy coś do zapamiętania z notatnika. Okno się nie zamknie nawet jak uruchomimy jakiś program. No i możemy je przesuwać

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

romaro ten ROM jest cudowny :) dziękować.a jak zrobiłeś multitasking tak jak powyżej ? konkretnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Zainstaluj Xposed. Zainstaluj Gravitybox. W nim jest masę ustawień. Możesz praktycznie odmienić THLa pod każdym względem. Od wyglądu po funkcjonalność. Przy odrobinie umiejętności zmienisz rom w zupełnie inny niż był na początku. Jak do tego przeniesiesz do system app wraz z modułami to praktycznie już nie będzie ten sam. I jeszcze jedno, do tego modułu dołóż jeszcze jeden APPSetings. On pozwoli Ci praktycznie na otwarcie większości aplikacji niekoniecznie na pełnym ekranie. Poza tą możliwością możesz Dla każdej dostosować inną wielkość czcionki. I wiele więcej

Nie będę opisywał co i jak. w sieci jest masę tego. Zamieszczę link gdzie już to opisywaliśmy i na tym forum.

http://forum.android.com.pl/f1047/xposed-gravitybox-394416/

http://forum.android.com.pl/f1047/xposed-gravitybox-394416/index2.html#post3437805

Ten rom ma funkcje multitaskingu. Uruchamia ją się w ustawieniach/wyświetlacz. Dzięki Gravity możemy z kafelka ją włączać.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Ludzie zabijają się za nowymi romami, a wystarczy jeden stabilny byle miał takiego frameworka na którym można zainstalować Xposed. Niestety na stockowej Lunie tego zrobić nie można. Nie spodziewajcie się , że na tym kernelu wyjdzie coś co was na nogi powali. THL jest stabilny wszystko w nim działa. Praktycznie nic poza estetyką nie poprawią. A jeżeli coś dołożą to podstawą będą ramy które sami możecie sobie zainstalować.

Te ustawienia Grawitybox pokazują jak potężnym narzędziem jest.

post-59086-142557574542_thumb.png

post-59086-14255757454728_thumb.png

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie jak piszesz.tyle romów przerabiałem na next'a i innych czasami po 5 minut i wyrzucony.Myślę że przy tym THL dłogooo zosatne :)

---------- Post dołączono 22-11-14 o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano 21-11-14 o 23:40 ----------

romaro gdzie mogę znaleść doubletaptosleep?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi