Skocz do zawartości
romaro1

rom AOSP /THLzoom

Rekomendowane odpowiedzi

romaro1

Zdaje się, że Gravity ma tę funkcję zaimplementowaną. Zresztą część z tego filmu ma już Gravity.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

idzie to jakoś dograc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żeby były diody powiadomień Aktywne

---------- Post dołączono o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

ale konkretnie masz :) te wyskakujące ustawienia po lewej o to? ja mam taki problem że mi nie działa gravitybox wogóle od wczoraj i nie wiem dlaczego

---------- Post dołączono o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

zrobione działa :) diody migają. Romaro te powiadomienia po lewej co masz i kółeczko przezrozyste jako myszka co to ? jkak się nazywa jeśli można wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

To po lewej, to Pie control. W gravity włączysz. Może być po lewej, prawej, na dole Miejsce do wyboru. "Myszkę" włączyłem żeby było widać w którym miejscu ekran dotykam - Opcja w ustawieniach deweloperskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dziękuję :) biorę sie za to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak długo trwa pierwsze uruchomienie tego romu? U mnie wisi na logo THL i tej denerwującej muzyczce 15 minut i dalej nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Cos poszlo nie tak w czym wgrywales rom THL ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CWM. Zrobiłem wipe data/factory reset, później wipe cache i install zip from sdcard. Instalacja poszła bez problemów, i przy restarcie pojawia ekran myPhone i później thl i wisi na tym. Teraz przy ponownej próbie zainstalowania jeszcze raz THL lub backupu Amigo też wywala bład i nic się nie chce zainstalować...

Edytowane przez henio842

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

@henio842

jak długo trwa pierwsze uruchomienie tego romu? U mnie wisi na logo THL i tej denerwującej muzyczce 15 minut i dalej nie idzie...

Na pewno nie dłużej jak 5 minut.

Zmień recovery na Phila. Phila instaluj jak normalny ROM. Ewentualnie przez Mobileuncle jeszcze raz zainstaluj recovery ale Phila. Zainstaluj Philem THLa i rób dokładnie jak opisałem. Po zakończeniu instalacji nie rób wipe.

A jak denerwuje Cię ta muzyczka, to w katalogu system/media jest plik bootaudio.mp3. Można go spokojnie usunąć. Telefon będzie się uruchamiał bez dźwięku, co w zasadzie może się nieraz okazać bardziej komfortowym rozwiązaniem.

---------- Post dołączono o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

@henio842

Dopiero teraz zauważyłem, że piszesz o wywalającym błędzie. Czy to nie jest taki błąd "E:Can'mount /cache..."? Jeżeli tak, to zacytuję co już napisałem w temacie CWM

UWAGA

Nie wyłączać aż nie będzie odpowiedniego komunikatu.

Gdyby ktoś po wgraniu otrzymał taki komunikat E:Can'mount /cache... oznacza on nie rozpoznanie partycji, (czasami uszkodzony chip eMMC, co raczej jest mało prawdopodobne), a więc gdyby komuś się to przytrafiło, to naprawiamy to tak:

W recovery wybieramy mounts and storage, schodzimy i wybieramy format/cache. Sformatuje i powinno być ok.

Zrób dokładnie tak jak napisałem powyżej i po tej operacji wgrywaj od razu Phila, a następnie ROM.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi