Skocz do zawartości
romaro1

rom AOSP /THLzoom

Rekomendowane odpowiedzi

ja ze stocka nie robiłem nawet wipe ani formatu TYLKO odrazu przez Phila śmiga aż miło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybki jest ten rom lecz brakuje kilku opcji z soft np.obsługa w rękawiczkach i podwójnego kliknięcia by wybudzić ekran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Jak dobrze poszukasz, to stwierdzisz, że nie tylko może działać doubletap. Nie musisz w nic pukać a telefon będzie Ci się włączał/wyłączał przy wyjmowaniu lub chowaniu do kieszeni. Oczywiste, że niektóre opcje trzeba dograć. Jeden woli taką nawigacje, inny inną. Zrozumcie, że na tym ROMie działają ramy przez co jest bardzo elastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po próbie instalacji phila jako zwykly ROM wywala mi " Installation aborted". Phila z SD próbuje instalować. Za mało pamięci? Już nie wiem co mam robić, nic nie chce odpalić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wybrałem wipe cache i phil sie nie zainstalował Ciągle CWM. Brałem mounts and storage -> wipe cache i to samo... nie moe phila zainstalować jako zwykły rom. Ciągle wyskakuje "installation aborted"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Masz zrobić FORMAT CACHE. JEST TAKA OPCJA. POSZUKAJ

W recovery wybieramy mounts and storage, schodzimy i wybieramy format/cache. Sformatuje i powinno być ok.

Nie mam CWM i nie pamiętam ale wybierasz do instalacji CHOUZE ZIP FROM SDCARD

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wybrałem "mounts and storage -> format /cache. Po tym próba instalacji "phil touch.zip" poprzez "install from sdcard" i ciągle installation aborted". Jakies pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

A po formacie jaki komunikat był?

Jeżeli błędów nie było spróbuj przywrócić backup.

Jak nie pójdzie to flashowanie z komputera. @przemvelbenny opisał jak to robić. Przeczytaj jego posty. Tam znajdziesz linka do stocka.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sukces! :) Zrobiłem backup tak jak pisał przemvelbenny, zainstalowałem phila i THL już działa na Lunie :) Ilość modułów xposed mnie przeraża. Może pomożecie który z modułów aktywuje podwójne tapniecie w ekran żeby go wybudzić? Zainstalowałem Wake Gestures, ale nie działa bo mówi o niepoprawnej wersji kernela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi