Skocz do zawartości
romaro1

rom AOSP /THLzoom

Rekomendowane odpowiedzi

romaro1

Benio piwo postawiłeś to znaczy, że udało Ci się przywrócić system. Pochwal się co było przyczyną i co pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomogła metoda podana przez przemvelbenny. Wrzuciłem na kartę stock recovery Luny i backup z CWM, i przeprowadziłem backup.

Ciągle jednak nie mogę uruchomić funkcji tap to unlcok w Wake Gestures. Ciągle krzyczy, że kernel nie jest obsługiwany lub opcja jest wyłączona... Na jaki kernel zmienić, lub gdzie włączyć funkcję tap2unlock?

Edytowane przez henio842

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

To dlaczego nie poszło od razu? Gdyby to był błąd dotyczący eMMC (a wszystko na to wskazuje), to i oryginalne recovery również by nie weszło. Chyba, że gdzieś po drodze naprawiłeś partycje nie zdając sobie z tego sprawy.

A powiedz, czy czasami w trakcie wgrywania CWM nie próbowałeś przerwać tą procedurę usiłując wyłączyć Lunę? Bo jest to taki moment w którym wydaje się, że telefon się zawiesił.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe, że nieświadomie coś naprawiłem. Nie wyłączałem Luny podczas wgrywania CWM. Po wgraniu backupu i wrzuceniu Phila THL działa bez problemów.

Już wiem z czego wynikał błąd wgrywania backupu. Za pierwszym razem wgrałem na kartę tylko folder "clockworkmod" bez pliku .img i dlatego backup nie chciał działać. Dlaczego z CWM nie chciał się zainstalować poprawie THL - nie wiem niestety. Na Philu wszystko jest ok.

Edytowane przez henio842

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Recovery z CWM 6.0.3.0 do PhilZTouch 6.57.9 możecie zaktualizować przez Mobileuncle Tools. Pisałem o tym.

Zdziwiłem się, że nasz problemy. Większe prawdopodobieństwo ubicia telefonu jest poprzez flashowanie. (odcięcie prądu). Ale z karty w dodatku na tym samym kernelu? Przy uważnym postępowaniu mało prawdopodobne. Najczęstszą przyczyną ubicia jest mało uważne czytanie i zdenerwowanie.

Na przyszłość - Backup robiony na CWM może nie działać na Philu i odwrotnie. Przywracać system na takim recovery na jakim był backup zrobiony. To jest podstawa.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje spostrzezenie na temat softu. Brak aplikacji mail,co juz bylo poruszane wczesniej. Jednak przywrocona apka z oryginalnego softu nie chciala sie polaczyc z exchangem przez activesync.

Jesli ktos potrzebuje tej funcjonalnosci to powinie zainstalowa alternatywnego klienta ze googleplaya. Mi problem rozwiazal mailwise.

Wyslane z Luny za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ludzie zabijają się za nowymi romami, a wystarczy jeden stabilny byle miał takiego frameworka na którym można zainstalować Xposed. Niestety na stockowej Lunie tego zrobić nie można.

Wyjaśnisz laikowi dlaczego na stocku na Lunie nie będzie działało Xposed bo nie ogarniam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Nakładka Amigo wykorzystuje inny framevork

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krethh

Soft naprawdę super, przy normalnym użytkowaniu spokojnie 2 dni bateria wytrzymuje. Mam tylko jedno pytanko, czy jest jakaś opcja ustawienia przycisków menu do roli diody powiadomień np o wiadomości sms ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Możesz ale pod Gravity ustawić żeby Ci diody migały informując o powiadomieniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi