Skocz do zawartości
romaro1

rom AOSP /THLzoom

Rekomendowane odpowiedzi

gravitybox - poprawki dotyczące wyświetlania i na dole powiadomienia podswietleniem i to działa bo mam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nie działa mi w gravitybox zmiana ikony baterii i nie moge włączyć monitora transmisji danych, reszta ustawień działa poprawnie. Czy ma ktoś podobnie lub wie jak to poprawić?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ANDeK

A da sie wgrać stockowe recovery, jeśli przywróci sys, oryginalny, np. chcąc wysłać tel na gwarancje? Dzisiaj z biedry właśnie kupilem tą Lune i patrze kurde lekko zmula mimo takiego procka (jakies 3-4msc temu mialem Vertisa-01 i chodzil idealnie plynnie), a tutaj te ścinki rozumiem, przez głupią nakładkę. Na nova launcher juz lepiej, ale nadal w ustawieniach są lekkie ścinki, czemu nie ma tu normalnego launcher i frameworka od guugla tylko wstawili takie g.wno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Z tymi ścinkami to jest dziwna sprawa. Koledzy wczoraj kupili sobie Luny. Jeden czarną, drugi białą. I ścinki ma tylko ta biała. Nie rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Sprawdźcie ustawienia w menedżerze i ustawcie swoje reguły. Ubicie i autostart, Żółta kłódka i inna zakładka - z przyciskami pozwól.

Nie pamiętam dobrze, bo nie mam już tego romu,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Tym którzy maja problem z instalacją Xposed zrobiłem paczkę wraz z paroma modułami do wgrania przez recovery. Dodaję do tego romu, bo na nim sprawdzałem. Jestem jednak pewny, że na innych, za wyjątkiem Amigo, też można spokojnie wgrywać.

http://forum.android.com.pl/f1478/rom-aosp-thlzoom-478847/#post4214341

Edytowane przez romaro1
    Dodanie linku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie niedogodnością jaką spotkałem na tym ROMIe oprócz dzwonienia na 112 przy wciśnięciu volume + - (już raz w kieszeni mi się załączył) to przy używaniu Zonera i opcji zatwierdzania numeru wybieranego gdy nie ma go w książce - tutaj muszę potwierdzać 2 razy (czasem nawet 3).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Za dużo blokad. Włącz app permission w Ustawienia/Zabezpieczenia i sprawdź co apki domyślnie mają włączone. Sprawdź MAKE Calls. Również ustawienia kontaktów i telefonu.

Jak mowa o blokadach APK PERMISSION REMOVER pozwala na ingerencję w to co aplikacja może jeszcze przed jej instalacją. Sposób na pełną kontrolę telefonu i nie powierzania tego programom.

Od systemowego permission lepszy jest moduł Xposed Permission Master. W nim ustawić możesz które programy mogą wybrać bezpośrednio numer.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się częściowo pokonać problem z dzwonieniem pod 112 przy zablokowanym ekranie.

Okazuje się, że wystarczy podczas blokady wcisnąć samo Vol+ i także dzwoni pod telefon alarmowy.

Przy pomocy "Xposed Additions" można ten Vol+ wyłączyć - niestety nie udaje mi się tego zrobić z sekwencją "Vol+ -"

Edytowane przez ciesiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi