Skocz do zawartości
romaro1

rom AOSP /THLzoom

Rekomendowane odpowiedzi

adonim

Co zrobić aby zastosowana w tym THLzoom klawiatura ekranowa posiadala polskie znaki? Bowiem domyślnie jest ona angielska i nie ma liter typu Ą, Ę, Ń, Ż, Ź.

Pobranie innej klawiatury z POLSKIM układem z Google play rozwiąże ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milki

a zaznaczyłeś w ustawieniach klawiatury język polski ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Nie mam oryginalnej klawiatury z tego romu w swoim telefonie ale o ile dobrze pamiętam nie ma ona ogonków.

obranie innej klawiatury z POLSKIM układem z Google play rozwiąże ten problem?

W stu procentach. Ten problem rozwiąże również, zresztą bardzo dobra moim zdaniem, klawiatura od Google. Niestety nie do ściągnięcia ze sklepu. Dlatego zainteresowanym podaję link do pobrania tej aplikacji. Możliwość instalacji tradycyjnie, bądź do zastąpienia systemowej.

https://mega.co.nz/#!X45wmZ7L!ZRaYcMWWrW5Kdu9ptYvk5JMTxRk1WaKFRmbKd9NPxbA

Możliwość zamiany mowy na tekst. Warunek - musimy być podłączeni do sieci internetowej. Działa niezwykle sprawnie.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim

Dzięki za klawiaturkę, o to mi chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim

wczoraj miałem nieprzyjemną sytaucje z baterią od luny.

Gadam z lubą, wyskakuje ze mam 15% baterii, to kit, chwile pogadam i naładuje.

Ale za minutę, dwie patrze a telefon sie wyłączył. Trzeba było go naładowac od zera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemiarodajne staty po zmianie romu. Ładujesz do 100%, wyciągasz baterię na 10min i ładujesz ponownie do 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NoCyRa

Witam. Mam do was jedno pytanie. Miałem chyba już każdy ROM na lune. I w każdym było to samo. A mianowicie, czy jeżeli wyłączymy dźwięki i profil jest na wibracje, to posiadamy wibracje przy dotknięciu przycisków dotykowych? W innych romach, żeby mieć jakiekolwiek wibracje na przyciskach to musiałem mieć minimum jeden poziom głośności. Tak, żeby nie był na wibracji. Oraz czy jest możliwość, żeby przy powiadomieniu jakimkolwiek świeciły się klawisze dotykowe. W każdym innym romie był brak tego, bądź nie umiałem ustawić. Pozdrawiam Damian.

Edytowane przez NoCyRa
    Bledy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie (i panie) sporo czytałem i co mnie skłoniło do zrootowania telefonu i wgrania alternatywy to aplikacja telefon, na którą w wersji kitkat chyba wszyscy narzekają. Nigdy nie korzystałem z telefonu w trybie dialera czyli cyfra 3 odpowiada za literę D E F i tak do wyemigrowania tego właściwego kontaktu. Urzekła mnie wersja z jelly bean gdzie miałem ulubione 10 sztuk skopiowane z karty na telefon, obok nieodebrane dalej wszystkie z sim i na końcu dialer. Kitkat wszystko zmasakrował. W tej chwili mam jedyny w miarę intuicyjny zamiennik - Speed Dialer Pro jest najlepszy ale ma wiele wad i nie jest idealny jak ten ICS. Czy ma ktoś działający dialer i kontakty takie jak z jelly bean i dające się zainstalować / nadpisać w systemie w Lunie? Mam zbyt dużo ważnych kontaktów których na co dzień nie wykorzystuję i nie chcę przez pomyłkę ich wybrać. Nie przyzwyczaję się do tego sposobu wybierania do którego potrzeba aż 6 ruchów.

THL jest wg mnie jeszcze gorszy od oryginału bo przynajmniej AMIGO ma skróty pojawiające się na dole ekranu np dla wifi transmisji i inne szybkie powiadomienia gdzie clean i AOSP wymagają by w te ustawienia trzeba się zagłębić.

Co mnie razi w THL:

- aparat w trybie 16:9 ma tylko 6mpx, tak samo ze sklepu max 8 w trybie 4:3 + reklamy (aplikacji z amigo nie można zainstalować)

- aplikacja telefon masakra,

- brak szybkich skrótów, po uruchomieniu ze skrótu we wszystkie opcje trzeba się zagłębiać (np transmisja danych).

Co mnie razi w AMIGO:

- dialer

NOVA resztę załatwia.

Ktoś wpadł na pomysł jak w Play skonfigurować na drugim slocie (tylko G) MMSy by w ogóle przychodziły (na sim1 mam aero2)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM wygląda z tego co piszecie i waszych screenów na bardzo interesujący, może w najbliższym czasie zagości na mojej lunie tylko teraz pytanie do was czy problem który opisał @@ciesiel występuje u wszystkich czy to pojedynczy przypadek?

Na razie niedogodnością jaką spotkałem na tym ROMIe oprócz dzwonienia na 112 przy wciśnięciu volume + - (już raz w kieszeni mi się załączył) to przy używaniu Zonera i opcji zatwierdzania numeru wybieranego gdy nie ma go w książce - tutaj muszę potwierdzać 2 razy (czasem nawet 3).

I jeszcze taki pytanko czy rom posiada w sobie aplikacje Google typu sklep play czy trzeba odgrywać.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 17.07.2015 - 09:02]

Zainstalowałem i jak się okazało rom jest lepszy niż myślałem tylko ma 2 minusy

1 echo podczas rozmowy telefonicznej

2 brak funkcji inteligentnego pokrowca (chyba że gdzieś jest tylko nie umiem jej znaleźć )

Edytowane przez kimociaz12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim

"brak funkcji inteligentnego pokrowca (chyba że gdzieś jest tylko nie umiem jej znaleźć emoji16.png) "

nie ma tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi