Skocz do zawartości
pingwin_corp

Pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, czy ktoś z was nabył już może jakiś pokrowiec do wilfire'a ? Bylem w jednym punkcie GSM ale ciężko coś dobrać (zbyt kwadratowy). Może jakieś linki allegro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jules

Ja mam taki.

cgi.ebay.co.uk/Premium-Black-Leather-Flip-Case-SP-HTC-Wildfire-S-/280672478913?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item41596226c1

Na poczatku moze wydawac sie nieporeczny, ale juz sie przyzwyczailam i jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Katja

Ja mam pokrowiec za 6 zł z chińskiego marketu z zipem i jestem zadowolona. Wiem, że nieprofesjonalnie, ale wystarczy na ochronę w torbie czy w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udało mi się w końcu kupić coś pasującego ;] w Media, pokrowiec firmy WG przeznaczony dla Noki N95 - pasuje idealnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem coś takiego: Niezniszczalny GEL HTC Wildfire S + folia wymiar (1678412171) - Aukcje internetowe Allegro

Guma idealnie przylega, a przyciski elegancko wciskają się przez wytłoczkę. Kilka pierwszych dni używałem gołego telefonu i bałem się, że będzie odczuwalnie grubszy w dotyku, albo będę miał pod palcami jakąś nieprzyjemną fakturę materiału, ale o dziwo zaraz po założeniu zapomniałem, że na telefonie w ogóle coś jest nałożone. :) Dodawana folia natomiast to totalna porażka, pod światło na wyświetlanym białym tle odbija jakieś kolorowe pasemka(klej?) i wizualnie kaleczy ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S jest trochę mniejszy od starszego brata, ale wsuwka powinna pasować. Tylko wypada się zastanowić, czy w ogóle jest sens używania wsuwki. W podobnym wątku na tym forum, gdzie wypowiadają się użytkownicy Wildfire, naczytałem się o porysowanym tylnym plastiku właśnie przez tego typu pokrowce. Dodatkowo Takie etui+kieszeń tłumi nam i tak cichy dźwięk dzwonka(chyba, że ktoś podkręcił głośność softem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego chcę oryginał wsuwke kupić HTC, a rysowanie tylnej klapki jakoś mi lata.

Co do dzwonka to i tak podkręcę chociaż liczę bardziej na wibre.

Bardziej chodzi o ochrone telefonu w kieszeni bo czasem jakiś klucz się znajdzie, w domu i w pracy będzie i tak na wierzchu.

W wymiarach są to nieduże różnice, dopytam jeszcze sprzedającego ale pewno i tak się zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam firmę reverse - ten pasek jest tam delikatniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi