Skocz do zawartości
pingwin_corp

Pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Android w futerale z jabłuszkiem? ;> ja z podobnych materiałów znalazłem na allegro za 10 zł fajną czarną wsówke, pasuje od wildfire'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem http://allegro.pl/kabura-etui-futeral-pokrowiec-htc-g13-wildfire-s-i1728899785.html i pasuje idealnie- jedyny minus- jak będę chciał podłączyć słuchawki- muszę odpiąć zapięcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KHOT
    Ja kupiłem Kabura Etui Futerał Pokrowiec HTC G13 Wildfire S (1728899785) - Aukcje internetowe Allegro i pasuje idealnie- jedyny minus- jak będę chciał podłączyć słuchawki- muszę odpiąć zapięcie...

Jak to wygląda w rzeczywistości? Cena jest dziwnie niska i sugeruje badziew za dolca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak przy wkładaniu nie pęknie ten plastik to trochę ponosisz - kolega miał takie etui na avile ale często ją wyjmował i plastik w cholerę popękał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak to wygląda w rzeczywistości? Cena jest dziwnie niska i sugeruje badziew za dolca.

Odpowiada w 100% zdjęciu z aukcji. Nie jest to oczywiście skóra, ale ładnie trzyma telefon. Szczerze mogę polecić. Dodatkowo szybka i pewna obsluga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KHOT

Hm, może bym się skusił na taki pokrowiec, ale musiałby znieść wielokrotne wyjmowanie i wkładanie telefonu, więc raczej zostanę przy skórzanej wsuwce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego typu kabury szybko padają , pękają plastiki w ciągu 2 miesięcy używania od strony przycisku głośności . Przy cenie 6 zł z foliami kupiłem kobiecie 3 sztuki na zapas aby było .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi