Skocz do zawartości
pingwin_corp

Pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Kabura Etui Futerał Pokrowiec HTC G13 Wildfire S (1696073921) - Aukcje internetowe Allegro kupiony gdzieś w budzie z akcesoriami w Krakowie za 20zł... Materiał - skóra... i to z węża, ale strażackiego :D Kupiony w czerwcu. Nie pękło nic, da się podpiąć słuchawki (mimo że trochę się zapięcie odgniata), no i oczywiście materiał się wyciera... Ale za takie pieniądze mam moim zdaniem bardzo dobre zabezpieczenie telefonu. Zobaczymy za następne 3-4 miesiące co z nim będzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niziu

ARGO 100% SKÓRA HTC WILDFIRE | WILDFIRE S + FOLIA (1819959066) - Aukcje internetowe Allegro

Myślicie że będzie dobry? Nie będzie telefon z niego wypadał? Wygląda chyba ok, jakie są wasze opinie?

Będą jakieś znaczące różnice między tym futerałem wyżej a tym i http://allegro.pl/ego-edge-2xfolia-htc-wildfire-s-wysylka-gratis-i1835619378.html ? W tym drugim oszczędzam 6 zł na wysyłce ;)

Edytowane przez niziu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja znalazłem takie 2 powiedzcie który brać:

FUTERAŁ ETUI WSUWKA HTC WILDFIRE S G13 + FOLIA LCD (1815489307) - Aukcje internetowe Allegro

Szukam właśnie takie, lecz z czarnym/szarym środkiem. Gdzie znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki: ETUI POKROWIEC FLOWER POWER HTC G8 WILDFIRE +FOLIA (1803367103) - Aukcje internetowe Allegro

wg. mnie może być. Za to nie rozumiem jak można kupować te całe "kabury" które mają dziury z boku. Przecież zawsze może wtedy wlecieć tam kamyczek lub jakiś drobniak i lipa. A mi po to pokrowiec żeby chronił przez rzeczami typu "drobniaki" które też są razem z fonem w kieszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nabyłem oryginalny HTC (35PLN + 8PLN za przesyłkę). Starannie wykonany, skóra wygląda na dobrą jakościowo.

post-92311-14255699583264_thumb.jpg

post-92311-14255699583587_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draggy

Cześć. Możecie doradzić, który pokrowiec lepiej jest wybrać? Oba mają dobre oceny. Nie musicie posiadać tych akurat modeli, one wszystkie są bardzo podobne.

HIGH QUALITY HTC WILDFIRE S .BLACK GEL ARMOUR CASE |: Amazon.co.uk: Electronics

HTC Wildfire S Leather Flip Case Black + Screen: Amazon.co.uk: Electronics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi