Skocz do zawartości
pingwin_corp

Pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

szyzy

Draggy, moim zdaniem z tych dwóch lepszy jest ten drugi. Przynajmniej jest jakaś ochrona na ekran. Ja kupiłem wsuwkę w Carrefourze za ok 10 zł i jak na razie się dobrze sprawuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draggy

Fakt, zapewnia lepszą ochronę, lecz trochę gorzej z wygodą użytkowania, pisanie wiadomości w poziomie byłoby mocno utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to ja gdzieś czytałem że przy noszeniu wsuwki tył obudowy przeciera się od paska. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draggy

A wsuwka to nie jest to pierwsze podane przeze mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draggy

No tak, racja. Moim zdaniem nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie, ale ochroni najlepiej. Jak już będę miał telefon to chyba zdecyduję się na ten case, na przód dołączają folię (którą pewnie źle nakleję...), ale w kieszeni z telefonem kluczy trzymał mieć nie będę, więc chyba wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Poza tym bardzo szybko pęka plastik trzymający telefon

A jak pęka to mam niezawodny (w moim przypadku przynajmniej) sposób. W miejsce pęknięcia Kropelka lub inny klej cyjanoakrylowy, wylewamy też trochę kleju po wewnętrznej stronie i przykładamy dopasowaną mniej więcej, łatkę z folii (najlepsza z tzw. koszulki). Oczywiście najlepiej by jak najwięcej kleju znalazło się pod łatką - trzeba ją trochę poprzesuwać. Połączenie jest bardzo mocne, właściwie to należałoby to zrobić przed użytkowaniem, zwłaszcza po prawej stronie, gdzie jest wycięcie na przycisk głośności, znacznie osłabiające konstrukcje. Ja tam sobie chwalę takie pokrowce - lepiej chronią telefon w razie upadku (sam pałętający pasek zmykający/wyciągający we wsuwce potrafi doprowadzić wypadnięcia telefonu podczas wyciągania) a przede wszystkim można odebrać telefon jedną ręką - tak wiem, nie wolno gadać podczas kierowania samochodem;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi