Skocz do zawartości
pingwin_corp

Pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Głupie gadanie, ja mam tylko jedno przetarcie malutkie na klapce i ani jednej ryski i noszę w futerale zwykłym skórzanym.

Głupie według Ciebie.

Jutro telefon jedzie do serwisu na wymianę obudowy. Po wymianie kilku mali mówia że zrobia w ramach gwarancji. Więc jak widać , decyzje odnośnie tego co jest głupie a co mądre zostaw innym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Głupie według Ciebie.

Jutro telefon jedzie do serwisu na wymianę obudowy. Po wymianie kilku mali mówia że zrobia w ramach gwarancji. Więc jak widać , decyzje odnośnie tego co jest głupie a co mądre zostaw innym.

WFS to nie nokia gdzie się wymieniało obudowy jak się chciało - tutaj możesz się zdziwić jak po powrocie z serwisu coś będzie szwankować i średnio co miesiąc będziesz wysyłał go do serwisu i modlił się żeby się wreszcie zlitowali i wymienili ci na nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WFS to nie nokia gdzie się wymieniało obudowy jak się chciało - tutaj możesz się zdziwić jak po powrocie z serwisu coś będzie szwankować i średnio co miesiąc będziesz wysyłał go do serwisu i modlił się żeby się wreszcie zlitowali i wymienili ci na nowy model.

To po co dbać o telefon skoro farba sama odpada? Kupiłem produkt wolny od wad za co zapłaciłem. I chcę by taki pozostał chociaż na okres gwarancji. Najzwyklejsze prawo konsumenta. Dlaczego mam z niego nie skorzystać skoro lakier zaczął odpadać nie z mojej winy? WFS mam od października 2011 a wygląda jakbym nim rzucił o beton - tak odprysła farba. Ty byś to tak zostawił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktoś pomóc mi w odnalezieniu białego nieprzezroczystego etui gumowanego do HTC Wildfire ?? Na całym allegro znalazłem tylko 2 i to z UK. Wolałbym , żeby to etui było od Polskiego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Dziwie sie ze szukacie jakichs gumowyvh kondonow i tym podobnych plastikowych opakowan - ja dalem tylko dobra folie na wyswietlacz - ma ponad pol roku i jest jak nowka a w kazdej chwili mozna to sciagnac bez znaku. Natomiast jako futeral uzywam zamszowego etui do kupienia w kazdym miescie - ja dalem 15 zl. Dzwiek dzwonka jest na tyle donosny ze spokojnie mozna uslyszec - a jezeli nie to wibra dziala. Niw ma sensu kupowac wzelkich rodzajow gumy bo tylko sie para zbiera. Ja mam odblokowany metoda HTC by Holipa - w kazdej chwili moge zablokowac telefon zeby byl jak ze sklepu i nic nie bylo porysowane dzieki folii - i praktycznie mozna go opylic jako prawie nowke nowke nie grzebana. oczywiscie rom mam stockowy z tym ze zrootowany juz od razu. Dzieki Holipie ktory mnie uswiadomil zmienilem tylko kernela i teraz spoko nagrywa rozmowy telefoniczne. Naprawde polecam takie etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi