Skocz do zawartości
astronic

LG f60 jakie etiu i folia pasują

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam model LG f60 i jak sie okazuje nigdzie nie mogę kupic ani foli bezklejowej ani futerały( nie wiem jaki najbardziej chroni telefon ale myślę że taki zamykany z klapką) i chciałbym się dowiedzieć od jakiego modelu pasowałby do tego. Bo do tego jak pisałem znaleźć nie mogę a może jakiś bliźniaczy model ma podobne wymiary i będzie pasowało :D Z góry dziękuję za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za bardzo to mi to nie pomogło..

i mam takie pytanko czy lepiej klejowa czy bezklejowa ? Bo kiedyś się kupowało bezklejowa a teraz to nie wiem jak jest :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bezklejowa, najlepiej od firmy 3mk kup a etui to już jak wolisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aszab6

Jakie polecacie etui do LG F60?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
domints

Ja mam coś takiego

4966293389

Sprawuje się dobrze, telefonowi jest mięciutko, nawet jak spadnie nic się nie dzieje. Widziałem np. w Carrefourze, za 10zł, trzeba tylko szukać rozmiaru XXL (na jakiś duży telefon), bo i nasz nie jest malutki :)

Na allegro można szukać pod "Etui wsuwka" ;)

Edytowane przez snovvy77
zdjęcie w spojler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aszab6

@up

Ja własnie takie posiadam i chciałbym je wymienic :D;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gente
ETUI GUMA JELLY CASE FUTERAŁ LG F60 D392 D390N (4928887728) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dzisiaj to mi przyszło, na razie nie mam zastrzeżeń co do wykończenia i jest dosyć gruby rant więc ekran jest w powietrzu gdy się go odwrotnie położy i do tego dostałem folię,ale już mam założona więc będzie na potem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za coś około 5 zł kupiłem na allegro silikonowe etui S-line z folią gratis, wszystko dobrze pasuje, niegdzie nie odstaje i łatwo się zdejmuje te etui. Na allegro jest tego sporo, więc napewno coś znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fonsz

Polecacie jakieś folie na ekran?takie jakie macie i w miarę dobrze się sprawują(oprócz mk3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi