Skocz do zawartości
telefoniarz14

Overmax vertis 5010 expi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Przymierzam sie do kupna telefonu ( oczywiscie z androidem ) podoba mi sie overmax vertis 5010 expi , niestety nie ma o nim zadnych opini w ,,internetach" . Wiem ze niedawno wszedl on na rynek i malo osob go ma . Jednak gdyby ktos posiadał juz ten model prosze o opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szwagier do nawigacji potrzebował i zdecydował się na vertis 5010 expi po obejrzeniu mojego vertisa 01.

W porównaniu do mojego to 5010 jest mniejszy i cieńszy, ma metalową obudowę z tyłu, mniejszą trochę baterię bo 2100. Co do telefonu to jeżeli nie przeszkadzają ci wady poprzedników (dość słaby aparat, słaby dźwięk na słuchawkach - na trochę lepszych słuchawkach dźwięk nie jest bardzo zły - słuchawki dołączone do kosza:)) to można brać za tą cenę jest ok. Ja bym się chętnie zmienił z uwagi na gabaryty i 8gb pamięci.

Na YouTube pojawiły się pierwsze filmy na temat telefonu (#####)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tu masz ciekawą recenzję

Overmax Vertis 5010 Expi - recenzja, ##### odc…:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie dziś zakupiłem telefon w najbliższym czasie powinien dojść kurier, wrócę tu i troszkę go opiszę.

Nie wiem czy dobrze wybrałem, ale kierowałem się 5" ekranem i specami do gierek :) zobaczymy jak san andreas pójdzie bez cięcia to będę zadowolony ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo super :) Dzieki wam ;)

---------- Post dołączono o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Jeszcze pytanie czy z tą bateria od 20% do 0% jest tak serio ? Czy moze tylko w tym testowym sie tak trafiło ??

---------- Post dołączono o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

A i moze doradzicie co wybrac tego Overmaxa czy Goclever Insignia 500 ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra ale samą specyfikacje to ja znam ;) Jakaś opinia , recenzja tych tel. mi bardziej potrzebna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Overmax już nie ma pomysłów na nowe nazwy to do starych dodaje cyferki ^^ heh ogólnie bezsensu jak dla mnie bo seria Expi mogła zostać 4,5" a 5" to inna ale cóż ich pomysły, może chcą dorównać do Samsunga i ich serii Galaxy :P A wracając ogólne do tel gdyby miał lepszą rozdzielczość to jeszcze można by się skusić a tak to szału nie ma (w 4,5" to była by super propozycja według mnie) ale przy 5" to du** nie urywa, można sporo lepszych telefonów wyrwać.Aparat i audio to standard w tych budżetowych chińskich fonach więc nie ma co liczyć że tel do 500zł będzie ładnie zdjęcia robił, filmy kręcił i grał jak należy :P Same bebechy szału również nie robią bo na takich samych podzespołach można było kupić Stara W450 za mniej niż 100$ rok temu, ale do normalnego używania wystarczają i się sprawdzają.Niby metalowa obudowa hmm z tego co widać na recenzji to chyba tylko klapka metalowa więc szału nie ma co innego jak cały korpus metalowy albo telefon z jednego kawałka (minus nie rozbieralny , nie wymienialna bateria) jedyny plus metalowej klapki może troszkę lepsze odprowadzanie ciepła bo na pewno będzie się grzać a reszta to chwyt reklamowy:P Znajomy niedługo będzie go mieć więc z ciekawości go obejrzę ale fajerwerków nie oczekuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi