Skocz do zawartości
Ojciec Tadeusz

Chce kupić ładowarkę sieciowa,macie jakieś propozycje którą wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Odepnij ładowarkę to zobaczysz ile pobiera, dodajesz do prądu przepływu i masz prąd ładowania. Przy prądzie ładowania na poziomie 630mA po 3H powinieneś mieć pełną baterię, może telefon jest po zalaniu? Ile trzyma bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz przy odłączonej ładowarce (78% baterii) jest 58mA do 65mA. Zaraz po podłączeniu było 290mA, po chwili 437mA. 61% - 347mA. Chyba nie był zalany. Nie wiem czy znalazłem te czujniki (małe kółeczko pod baterią w telefonie i kwadracik na baterii) ale oba są białe. Bez grania lub krótko w mało wymagające gry, troche fb, połączeń 2 dni około. Jak odpalę Asphalta czy RR3 gdzieś na godzinkę, no to wtedy od rana do wieczora wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakasz

Bateria kaput i tyle. U mnie było to samo na oryginalnej starej baterii - pełne ładowanie trwało 5-6 h, przy czym pierwsze ~70 % szło w miarę normalnie. Nowa bateria ładuje się w 2h40m...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki kakasz. Jaką baterię kupiłeś?

http://allegro.pl/bateria-akumulator-htc-ba-s780-xe-sensation-1730-i4767001318.html Czy to będzie pasować? Nie mogę znaleźć BA-S560 w oryginalnym opakowaniu, bo każda bez opakowania to ryzyko podróby, tak?

Edytowane przez Ojciec Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 3letnią i dalej sprawna, ciężko mi stawiać na baterię, może wcześniej była źle użytkowana. Na twoim miejscu kupiłbym polecany zamiennik za połowę ceny(albo i mniej-może Andida>nie wiem nie miałem), jeśli to nie będzie akumulator to mniej w plecy:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi