Skocz do zawartości
JED

info Słuchawki do Z3 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

ml13

Niedługo będą dostępne Sony SBH70 na które warto zwrócić uwagę, nie wiem jaz ceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG Tone Ultra. Poszukaj na YouTube. Ulubione słuchawki wielu testerów. Bateria na 10h, funkcja wytłumienia dźwięku otoczenia, genialna jakość dźwięku jak na słuchawki bluetooth. Słuchawki zbudowane na elastycznym pałąku otulającym szyję. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, żadne kable się nie plonczą, np. na rowerze wsadzasz do ucha tylko jedną słuchawkę a druga ci się nie majta. Słuchawki nie są zakładane za ucho dzięki czemu nie ma problemów z okularami. Sam szukałem ostatnio słuchawek na rower i po wielu godzinach przekonywania neta, oglądania wielu testów postanowiłem nabyć właśnie te LG. Do tej pory używałem Sony MV600 które były ok. Powiem tak różnica między Sony MV600 a LG Tone Ultra jest nie do opisania, wygoda jak i jakość dźwięku w LG jest poprostu... WOW :o. LG stworzył genialne słuchawki.

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety brałem też pod uwagę to iż często biegam i te LG Tone latały by mi na szyi, nie było by to chyba za wygodne. Zainwestowałem w JBL Reflect BT za 400zł w poniedziałek powinny przyjść i zdam relacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,czekam na relacje z dokonanego zakupu z utęsknieniem.

Przymierzam się do nich,więc napisz jak graja i czy rzeczywiście można z nimi wygodnie biegać.

pozdrawiam

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. Poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na szybko, bo dopiero przyszły. Słuchawki grają mega głośno i czysto. Dźwięk znacznie lepszy od tego w słuchawkach Sony MDR-NC31EM. Z jakości dźwięku jestem bardzo zadowolony. Trochę zajęło mi idealne dopasowanie gumek by słuchawki trzymały się jak najlepiej w uszach ale warto było poświęcić bo narazie skacząc po pokoju nawet nie drgnęły. Później napisze jak spisują się podczas biegania, jeśli ich uprzednio nie rozładuje do 0, bo tak ######iście grają :D.

EDIT: Grają tak głośno, że na maksa nie mogę słuchać bo uszy rozsadzą, bassy bardzo wyczuwalne. Co by nie mówić jakość dźwięku jak to u JBL w skali od 0 do 10. Dałbym 15 :P.

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. Poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok,też zamówiłem w cenie 319 zeta (zielone)

Zobaczymy,ale już się nie mogę doczekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak, po godzinnym bieganiu co nieco mogę już powiedzieć. Pierwsze 20 min uszy muszą się przyzwyczaić do słuchawek bo te nie siedzą jak typowe pchełki głęboko w uszach a tylko do nich przylegają. Na początku ma się wrażenie jakbyśmy źle założyli słuchawki i zaraz miały nam wypaść. Ale jest to złudzenie, słuchawki siedzą bardzo dobrze, a wrażenie opisane wcześniej powstaje przez to, że słuchawki nie zasysają się do ucha jak jest to przy zwykłych pchełkach. Po 20-30 min przestało mi to przeszkadzać i stwierdzam, że jest to bardzo udany zakup. Polecam z ręka na sercu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Jaybird BlubudsX - nie maja konkurencji - sprawdzilem chyba wszystkie modele + mam jeszcze SBH80.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Może kiedyś się skuszę na ich słuchawki, narazie jestem mega zadowolony z JBL. Grają bosko, dźwięk jest tak czysty i soczysty, że nie chce się ich ściągać. Bateria trzyma koło 6h na maksymalnej głośności. Bardzo dobrze trzymają się w uszach no i cena od Jaybirda znacznie niższa bo to jednak 200zł~. 

EDIT: Teraz zauważyłem, że wykonanie tych Jaybirdów jest identyczne, różnią się tylko uchwytami przy uszach, a cena to jednak 200zł różnicy na nowych.

Edytowane przez matik3789

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Testowalem te JBL - fakt, graja niezle, przede wszystkim bardzo glosno - nawet glosniej od Bluebuds, ale maja (jak dla mnie) hiper wade - nie sa dokanalowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi