Skocz do zawartości
JED

info Słuchawki do Z3 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze w cenie do 150zł, a nawet sporo większej to Zero Audio Carbo Tenore, polecam ściągnięcie z Japonii z ebay.com, szybka wysyłka.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam tak jak w temacie.Interesują Mnie słuchawki bt w cenie do 100 PLN.

Interesują Mnie te 2 modele.Posiada ktoś któryś z modeli ?? Wady zalety??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SBH20 przez rok czasu nie zaobserwowałem wad a ze sprzętem się nie cackam. Zalewany hektolitrami potu a działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie dużymi plusami w Sony jest metalowy obrotowy klips i ładowanie poprzez micro usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quchy

SBH20 to nadajnik bt a dołączone słuchawki to nic innego jak skrócone z zestawu od Z3 MH750. Jakość dźwięku na poziomie słuchawek za 20 zł, bez szału. Samo urządzenie denerwuje własną regulacją poziomu głośności (skacze co dwa poziomy w telefonie) czyli raz za cicho a raz za głośno. Klips szybko się wygina i słabo trzyma. Stare MW600 według mnie jest o wiele lepsze od tego nowego tworu, ale jednocześnie trudno dostępne i droższe.

Nokii nie znam, ale do stówy SBH20 to chyba najlepszy wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, niestety słuchawki padły i nie działają. Producent chyba nie przewidział, że na treningu słuchawki są dosłownie zalewane potem jak wodą i musiał się dostać do środka. Dioda przy ładowaniu się świeci, ale z kolei nie chcą się włączyć. Jutro idę do MediaMarkt oddać na gwarancje. Szkoda bo sprzęt był super, ale niestety niezbyt trwały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

ja po dobrym początku obcowania z tymi słuchawkami musiałem je sprzedac,gdyż lewa słuchawka wciąż wypadała mi z ucha.

Żaden rozmiar gumki nie pasował do moich uszu,a przy bieganiu po prostu wypadały.Sprzedałem i kupiłem inne,przewodowe.

Teraz jestem mega zadowolony pomimo kabli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo trzeba było dobrać odpowiedni rozmiar gumki i zrobić taki myk jak na filmiku. Wszyscy co noszą słuchawki inaczej po prostu źle je umiejscawiają :P

Edytowane przez patrikos23
    Filmiki i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jako że to mój pierwszy post po latach chciałem przywitać wszystkich,

Więc chciałem polecić wam sluchawki, po wielu dniach szukania i kilku zwrotsch w saturnie znalazłem idealne :) jako że po zakupie xperi Z3 okazało sie że moc wyjściowa słuchawek jest tragiczna, to pomyślałem że zainwestuje w bezprzewodowe. Od dawna uzywam bezprzewodowych głośników JBL FLIP, JBL GO, TERAZ JBL CHARGE więc chciałem uderzyć w ta firmę a wiec zakupilem pierw JBL REFLECT BT wiem że są to słuchawki do sportu ale innych bezprzewodowych do kanalowych jbl nie znalazłem niestety estetyka tragiczna, wkładając je do uszu wystawaly jak bym mial wsadzone dwa drewniane kołki ale myslalem ze uratuja sie dźwiękiem.

A więc dźwięk i bass tak jak na JBL przystało 10/10 lecz teraz najwazniejsza rzecz dka jakiej wybrałem te sluchawki - głośność niestety nie podołała moim wymaganiom czas słuchania do 8 godzin wiec ok, ale poleciał tak czy siak na następny dzień je wymienić i dostalem propozycje JBL E50BT sluchawki duże lecz dobrze spasowane że nie wystaja na głowie jak jakis kosmiczny kask hehe. Odrazu je stestowałem w saturnie. Poprostu po uruchomieniu zakochalem sie, bardzo głośny czysty dzwiek z porządnym bassem naprawde tonsa sluchawki dla naj ardziej wymagajacych wiec jak szukacie dobrych sluchawek do 400 zl polecam z ręką na sercu te.

Dodam jeszcze cos co jest poprostu wisienką na torcie kupiłem je tydzien temu używam codziennie na maks głośności i jeszcze ich nie ladowałem, na opakowaniu pisze 18 godzin ciągłego grania wiec z tym niw klamali, poprostu coś pięknego.

Pozdro

be9d27e1c688dd34833304d7aca10d8c.jpg9709b9a63ea05e7936faf263b64987c2.jpgc2330fe011668260a5271896aa77c9be.jpg3016538fd23c56921af635e40be2e61c.jpg

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Singularity
    tak duże zdjęcia chowamy do spoilera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze w cenie do 150zł, a nawet sporo większej to Zero Audio Carbo Tenore, polecam ściągnięcie z Japonii z ebay.com, szybka wysyłka.

Także polecam, jednak wolałem wariant basso ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi