Skocz do zawartości
JED

info Słuchawki do Z3 - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

patrikos23

Notatka od Moderatora: patrikos23
    wykrzyk.png Wszystkie tematy dotyczące słuchawek do Z3 zostały połączone w jeden wspólny wątek. Od teraz o słuchawkach proszę pisać w tym wątku.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

a ja polecam akg 518( mam wersje dj) do tego Viper i jest kosmos chwile zajęło zanim ustawiłem ale teraz grają mega.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znacie może jakiś pewny sklep/sprzedawce dla kupna słuchawek MDR-NC31EM ? (poza firmowy Sony bo 250 zł to trochę dużo) , ofert jest mało a jak są to nie wyglądają na oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaqp
    Napisano (edytowane)

Witam
    Od pewnego czasu przeszukuje ofert sprzedaży tych słuchawek. Też miałem obawy co do zakupu np w cenie 60zł wersję "woreczkową", albo używki po 100zł.
    Zamówiłem MDR NC31EM na MORELE w cenie 139zł, 3.marca mam je otrzymać. Wcześniej zapytałem "ich" o wersje pakowania słuchawek i potwierdzone że są w oryginalnym pudełku a nie w woreczku. Jak będę miał je w garści opisze co i jak.

Dziś widzę że cena tych słuchawek (czarne) na MORELE podskoczyła do 154zł. Białe są w atrakcyjnej cenie jak za oryginały = 113,44zł

... i już jest przesyłka u mnie .
    W pełni oryginalny, kompletny zestaw.

post-165627-0-58103300-1456944218_thumb.jpg

------

post-165627-0-11232400-1456944254_thumb.jpg

Po podłączeniu otrzymujemy dodatkowe menu ustawienia akcesoriów
    Gdzie możemy ustawić eliminacje hałasu (autobus pociąg, samolot, biuro) i czułość mikrofonu (Auto, Wysoka, Średnia i Niska)

post-165627-0-64262300-1456944313_thumb.png

Po dobraniu odpowiedniej wielkości "gumek" do mego ucha trzymają się bardzo dobrze. Znaczna (jak na mój spaczony słuch) poprawa dźwięków wysokich i odczuwalny wyższy poziom głośności w porównaniu do MH750. Może to subiektywne odczucie gdy jestem jeszcze podjarany nowymi słuchawkami ;) Zobaczymy po dłuższych odsłuchach.

Edytowane przez patrikos23
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER - poprawione. Proszę o tym pamiętać.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zakrza

Poleci ktoś dobre, bezprzewodowe nauszne słuchawki do naszej Z3 i lapka? Fajnie by było jakby miały mikrofon.

Może takie: https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bluetooth-sony-mdr-zx220bt-czarny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

@Zakrza Ja kupiłem okazyjnie w tamtym roku w Tesco takie http://archiwum.allegro.pl/oferta/sluchawki-wuf-bluetooth-wf-bthp02pu-nowe-i6602117645.html

Dałem za nie podajże niecałe 30zł, bo były akurat w wyprzedaży. Nie mam z nimi żadnych problemów i działają rewelacyjnie. Przy 20Hz dobrze odwzorowują basy, nawet na podkręconym equalizerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zakrza

A one mają mikrofon? Ta marka trochę mnie odstrasza, bo co to jest WUF? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SRX069
    Napisano (edytowane)

Według mnie MH750 które są dawane z Z3 są genialne jak za tą cene, jednak nie wszystkie egzemplarze grają tak samo. Te co miałem fabrycznie  zgubiłem, potem kupiłem z allegro drugą pare, grały troche gorzej ale nadal lepiej niż wszystko inne do 100zł co miałem. Ostatnio przestała grać jedna słuchawka to zamówiłem kolejną pare MH750, no i te już sporo odstają od poprzednich. Dźwięk mniej czysty i basy kiepsko. Pytanie moje jest takie: Czy mozna do 100zł kupić lepsze słuchawki od seryjnych MH750? Serio, pierwsze 2 pary grały super, nie umywało się do nich absolutnie nic co miałem lub testowałem. Oczywiście chodzi o dokanałówki, słucham generalnie metalu.

Edytowane przez SRX069

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi