Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj tego: LINK Skoro działa ci download mode, to powinieneś na 99% sam naprawić telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awaryjne odzyskiwanie oprogramowanie samo reinstaluję system. Jak nie znalazło błędów to bardzo dobrze znaczy, że się wszystko powiodło. Jeżeli telefon stoi na logu LG to może jest problem z danymi użytkownika.

Zrób Hardreset.

Wyłącz telefon. Włącz przytrzymując jednocześnie przyciski VOL- i POWER. Gdy zobaczysz logo LG szybko puść przycisk POWER i naciśnij go ponownie cały czas trzymając klawisz VOL-. Zobaczysz dwa pytania odnoszące się do kasowania danych użytkownika. Klawiszami VOL wybierasz opcję YES a klawiszem POWER ją potwierdzasz.

Telefon skasuje wszystkie dane z telefonu i pamięci wewnętrznej !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wczoraj zająłem się modowaniem telefonu :E no i zaczęło się od roota 100% wyszło potem twrp też poszło dobrze i jak już nadszedł czas na wgrywanie jakiegoś romu wyświetlał się jakiś błąd i przy cm 11 i przy cm12 i wgl przy wszystkim co bym próbował wgrać. Po którejś nie udanej już próbie kliknąłem reboot telefonu i od tej chwili zatrzymuje się na logu LG. Aha mam dostęp do twrp poprzez hard reset. Znaczy się wciskam odpowiednią kombinację klawiszy wyskakuje mi to okienko z hard resetem wszystko akceptuje i wtedy przenosi mnie do twrp jednak sam telefon dalej nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo wejdź w download mode i wgraj oficjalny rom kdz, albo zamontuj pamięć usb, podłącz telefon do komputera i wrzuć jakiś inny rom do instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dobre recovery wgrałeś ?

Ja używam tej wersji:

Zippyshare.com

Nie jest ona najnowsza ale działa bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba mój ojciec zbrikował telefon tzn .

Podłączył telefon do komputera wyskoczyła aktualizacja , zaakceptował

telefon wgrywał coś przez ok 15-30 minut po czym odłączyło go od komputera (wyskoczyło powiadomienie ) poleżał jeszcze tak 30 minut niestety nic się nie zmieniało .

Po odłączeniu telefon cały czas wyświetla komunikat user b47 lub 100

Jakie kroki poczynić by go odratować ?

czy od razu na gwarancje ? telefon ma może 2 tygodnie

Nie było żadnego cudowania , rootowania wgrywania czegokolwiek .

Edytowane przez niuniek24w
    połączyłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi ci o "napraw błędy aktualizacji " ?

Wyświetla mi się

Firmwere Update

0%

User B11

ROOTED

Lg suite nie łaczy mi z telefonem

Edytowane przez Karenz88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam utknełem w recovery bez systemu tylko z gappsem próbowałem wrzucić cm przez mount ale wtedy i tak go nie widzie.Co mam robić jak mam ten cm wrzucić? Może jest jakiś sposób inny? Niestety backupa też nie mam!! Niby w file manager w recovery mam ten system w zipie a gdy biore instal widze tylko mojego gappsa POMOCY!!

Edytowane przez Bartek Szymański

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od początku, chciałem zmienić sobie panel powiadomień na taki jak w G3 więc postanowiłem poszukać aplikacji, która mi to umożliwi. Niestety nie znalazłem takowej ale znalazłem ROM [DISCONTINUED][MOD][KitKat] Hid3rs G3 NotiPa… | LG G2 | XDA Forums i postanowiłem go zainstalować. Zainstalowałem TWRP i aplikację flashify i przez nią zainstalowałem ROM. Zrobiłem w niej backup. Po reboocie telefonu wyświetla mi się błąd com.android.systemui został zatrzymany i nie mogłem wejść do tamtej aplikacji ale nie udało mi się. Spróbowałem factory resetu ale nic nie dało. POMOCY!!!

Edytowane przez niuniek24w
    przeniosłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi