Skocz do zawartości
fifarafa89

Najgorsze aplikacje na smartfona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym się ze wszystkimi przywitać, to mój pierwszy post na tym forum. Przeczytałem przed chwilą ciekawy artykuł o zakazanych aplikacjach na telefony komórkowe - i mam pytanie na dobry początek: z jakimi Wy najdziwniejszymi aplikacjami mieliście do czynienia?

Moim faworytem, jakie widziałem to ,,Does Nothing", gdzie przyciskało się po prostu jeden przycisk, który jak nazwa wskazuje nic nie robił, a także Human to Cat translator - tłumacz z kociego na ludzki, który miała moja znajoma.

Edytowane przez slaweczek
    Post edytowany ze względu na umieszczenie niedozwolonego linku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie wszystkie aplikacje udające łamacz haseł wifi. Po prostu nie wiem po co coś takiego powstało i zaśmieca GP. Żart z tego żaden, pożytek tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie antywirusy i oczywiście "I am very rich", za pierwszym razem było śmieszne, ale za 40 razem przestało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te wszystkie aplikacje imitujące "pierdy", mnie to jakoś nie śmieszy -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mp107

Klony gier, których pierwowzory odniosły sukces na Google Play, a potem zostały bezczelnie "sklonowane".

Szczerze dziwię się, że Google przymyka na to oko.

Czy naprawdę liczy się tylko ILOŚĆ aplikacji, a nie ich JAKOŚĆ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Aplikacje takie jak Wirtualny papieros, zapalniczka, laser,świeczka czy test ciążowy, a także apki do mierzenia pulsu za pomocą aparatu (chyba że działają), skanery odcisków palców przez ekran, przyspieszacze Wi-Fi i wzmacniacze sygnału, apki które mają wycinać np. video ale nie obsługują żadnego formatu oraz apki które robią oczywiste rzeczy - widżet do wyłączania Wi-Fi,

Oj sporo tego syfu, sporo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Good Luck
    Cześć, chciałbym się ze wszystkimi przywitać, to mój pierwszy post na tym forum.

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x