Skocz do zawartości
telefoniarz14

Nie wiem co wybrać: AIM czy 5010 expi?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :) Przymierzam sie do kupna telefonu . Zastanawiam sie nad dwoma modelami Overmaxa : Aim lub 5010 expi . Oba maja bardzo podobną specyfikacje . Róznia sie jedynie bateria i systemem . U Aima slyszalem takze o slabo dzialajacym dotyku a u 5010 expi o slabym aparacie . Co wybrac pomozcie !!!!

Edytowane przez positivepl
Tytuł tematu powinien być streszczeniem pierwszego posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Expi 5010 wydaje się lepszy pod względem wykonania ale nie miałem go w rękach tak czy siak oba telefony szału nie robią ale z dwojga złego wybrałbym tego Expi.Zapewne jakieś bugi wyjdą w czasie bo póki co mało osób go posiada itp a Aim już jest na rynku długawo i co nie co wiadomo, i można go wyrwać w dobrych cenach jakieś przeceny Real itp ale jakoś mi ten telefon nie podchodził miałem go kupić ale trzymając w ręku walił na kilometr tandetą:P i wolałem Omege S45 która wykonaniem bije go o lata świetlne :P Na dniach kolega z pracy będzie miał tego Expi 5010 więc może wtedy coś więcej uda się powiedzieć ale na chwilę obecną standardowy chińczyk ze standardowymi bebechami (już starawe) tyle że w niby metalowej obudowie ale z tego co widać to chyba tylko klapka metalowa więc jeżeli korpus plastikowy to i tak wielka Ku** ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi