Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v6 PL

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

Ja instalowałem na czysto bo przechodziłem z Color OS czyli robiłem wszystkie wipe'y a jeśli Ty nie instalujesz romu na poprzednią wersję Lewa OS v6 to również powinieneś tek postąpić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie za sto punktów: dlaczego po nagraniu tego romu w sklepie play muszę drugi raz płacić za aplikację, które już kupiłem?

właściwie nie mogę ich kupić ponownie bo odrzuca płatność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Zrób restart telefonu i powinno być ok. To nie błąd lewa bo miałem ostatnio to samo na COLOR os

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest ok ale musiałem je zainstalować poprzez sklep w przeglądarce na kompie.

W ogóle to jest dziwne, że po synchronizacji konta wcześniej zainstalowane aplikacje same się dodają do systemu.

---------- Post dołączono 15-12-14 o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano 14-12-14 o 23:49 ----------

Jak Wam to chodzi?

u mnie strasznie muli, facebook właściwie nie działa, cleanmaster porządek robi ponad 2 minuty, poza tym wywala aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

No szału ze stabilnością to puki co nie ma. Szybkością także znacznie ustępuje wersji 5 choć rom pozostawiłem odex (na szczęście bo pewnie byłby dramat) ale to są wczesne wersje DEV więc cierpią puki co na choroby wieku dziecięcego a jeśli v6 będzie dopieszczana jak v5 to będzie z tego w przyszłości kawał dobrego romu. W każdym razie na tą chwilę zostaje na moim telefonie bo powoli poprawiam repo pl a tak jest łatwiej choć na wszelki wypadek mam na telefonie backup Lewa v5 i Color OS :PP

PS: Daruj sobie cleanmaster na tym romie. Lewa ma własny system optymalizacji i wg mnie zewnętrzne programy tylko się gryzą. Na tą chwilę można ustawić czyszczenie pamięci po zablokowaniu (Ustawienia/ Ekran blokady/Czyszczenie pamięci) choć ja tego nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę mówiąc, zastanawiam się nad celowością walki z v6, zmiany kosmetyczne. Parę dodatkowych bajerów w postaci nowych animacji przewijania pulpitu i pogoda na blokadzie i nowe rozwijane menu to trochę za mało. No i super opcja wyłączania budzika potrząśnięciem :P nie wiem czy to w v5 było.

Pobawię się parę dni i zobaczę. Gdyby nie to, że na nowy rom trzeba wszystkie apki na nowo instalować to pewnie już bym ostatnią wersję v5 wgrał, bo jednak fajnie jak można liczyć na niezawodność telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Dlarego ja mam porobione w pełni funkcjonalne backupy z kompletem apek romów Color Os i Lewa v5.

Odnośnie walki z v6 to w sumie ja walczę i poświęcam resztki wolnego czasu by to jakoś względnie ogarnąć a wy po prostu instalujecie więc w czym problem? Przecież nikogo nie zmuszam a v6 podoba mi się na tyle że chcę to robić a jak już robię to chcę się podzielić bo dlaczego nie? Przy okazji sporo się nauczyłem więc dla mnie to nie jest stracony czas, ba nadal mam zamiar się w to bawić choćbym miał to robić tylko dla siebie choć fajnie jest zaglądać na forum i widzieć że praca jaką wkładam nie idzie na marne i widzę "wirtualne piwka" choć i tych w porównaniu do ilości pobrań moich romów (do dziś jest to 1475 razy) jest jak na lekarstwo ale przecież nie ma przymusu a każdy sam ocenia czy warto kliknąć :PP

Ach... gdybym brał 1 PLN za każde pobranie mojego romu to dziś miałbym super smartfona :DDD ale z założenia miałem robić to dla zabawy i za darmo dzielić się swoją pracą i tego się będę trzymał... a potem zmienię telefon na inny (oczywiście żartuję ;) przynajmniej w najbliższym czasie:DDD )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam za bardzo fajne i wartościowe to co robisz :D absolutnie nie oceniam Twojego wkładu w rozwój i pomoc dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Nowy rom dodany!

W tym tygodniu wszystko co dała Lewa + poprawki językowe (sporo tego poprawiłem w tygodniu)

Rom niestety nie testowany bo nie mam jak (muszę mieć sprawny telefon cały czas więc zalecam backup przed instalacją by potem nie było pretensji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pafko

Apka od kontaktów nadal się wysypuje przy próbie dodania czy edycji kontaktu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi