Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v6 PL

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

Jak pisałem w poprzednim poście nie testowałem tej wersji romu, muszę być ciągle pod telefonem a to mój jedyny telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro Fyme nie testowałeś to ja zrobie krótki opis stanu rzeczy na teraz...

Jak narazie rom w bardzo wczesnej fazie rozwoju, fc na kazdym kroku...

Aktualizacja przez google play, otrzymanie wiadomosci przez messenger, synchronizacja gmail (ta w tle)... Te wszystkie akcje powoduja fc aplikacji wykonujących daną czynność. Google chrome potrafi czasem na zwykłej stronce zawiesić tel na 2-3min...Wiec narazie na dłuższą metę nie ma co wgrywać tego systemu. Obecnie nie zalecam instalowania tego systemu (chyba że do testów), lepiej poczekać na jakąś stabilniejszą wersje.

Edit:

Apka do edycji kontaktów nadal sypie fc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Piszesz o dzisiejszej wersji czy ogółem? Pisząc że nie testowałem romu miałem na myśli tylko tą konkretną dzisiejszą wersję, każdą poprzednią miałem fizycznie na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się odnosi do dzisiejszej wersji... Narazie chinole dają ciała...

Facebook też sypie fc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Tez liczyłem ze v6 będzie na początku nazwijmy to "bardziej używalna" ale cóż pozostaje mieć nadzieję że z wersji na wersję będzie coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprostu trzeba czekać aż chinole ogarną wszystkie problemy... A troche to im zajmie biorąc pod uwagę ile tego jest... Głównie problemy z fc zaczynają sie gdy korzystam z 2 aplikacji jednocześnie.. Jakoś system nie może ogarnąć tej apki w tle... Np. Korzystam z fb i przyjdzie wiadomość na messenger to automatycznie fc messengera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Niekoniecznie musi być tego dużo. Być może wspomniane FC mają jedno podłoże? Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- zmienione ikony Lewa na MIUI oraz ich maskowanie (te z Lewa jakoś mi nie leżą ;)

Mógłbyś użyć czegoś co wpisuje się we współczesne trendy (minimalizm, płaski interfejs, material design), np. MIUI V6 Superellipse Theme?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Mógłbym w wolnej chwili nad tym posiedzieć. Musiałbyś mi tylko podesłać ten motyw. A no i zobaczę czy jest sens bo jak ikon jest niewiele to efekt będzie słaby. Ikony z miui dodałem dlatego że jest ich prawie 4000 więc większość instalowanych programów otrzymuje na starcie dopasowaną do innych ikonkę. Efekt nie byłby tak spójny gdyby każda aplikacja instalowana przez usera zachowywała własną nie pasującą do reszty ikonę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fyme..

Możemy liczyć na jakaś aktualizacje romu w najblizszym czasie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi