Skocz do zawartości
fyme

ROM LewaOS v6 PL

Rekomendowane odpowiedzi

pafko

Instalowałem dzisiejszą wersję ROMu i niestety problem z aplikacją kontakty nadal występuje. Mało tego.. Nie możliwym jest wejście w wiadomości, odczytanie sms itp. Za każdym razem wywala apkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam po zainstalowaniu tego romu pokazuje mi na telefonie ze nie mam pamieci wewnetrznej nie to ze pełna tylko BRAK o co chodzi?

tylko karta sd mi działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grz3ch

Czy to tylko u mnie, czy w nowej chińskiej wersji nie działa nic co opiera się na koncie Google? Sklep play, aplikacja Gmail itd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Chińska polityka :( podobno chiński rząd nakazał usunięcie obsługi google z chińskich softów m.in. Lewa OS (to tak w skrócie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wszystkie telefonu kupione w chinach żeby być funkcjonalnymi będą działać tylko na stockowym sofcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Nie wiem jak to jest dokładnie bo oficjalnie nic się nie dzieje. Przecież Chiny nie napiszą na fejsie że cenzurują neta czy choćby Romy ale z tego co wiem to dotyczy lewa os, miui i jeszcze jednego romu (nie pamiętam nazwy) natomiast sposób na obejście problemu na pewno się znajdzie. Wystarczy przewertować rosyjskie fora i rozwiązanie się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na LewaOS.com forum jest paczka z google play 5.1 moze ona rowiazuje problem :) postaram się ją sprawdzić ale nie wiem czy dziś się uda może w weekend :)

---------- Post dołączono 17-01-15 o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano 16-01-15 o 16:43 ----------

nie rozwiązuje i nadal nie ma możliwość korzystania z google na lewa os v6 nowszym niż z konca roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej pojawila sie aktualka lewa 6 z 13 lutego.

fyme jak wyglada system prosto ze strony ? da sie korzystac czy wiekszosc to beda krzaczki?

i wytlumacz mi prosze co to jest odex !!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

W przypadku v 6 wygląda prawie tak samo. Oczywiście nie ma pl i są inne ikony a do tego blokada ekranu jest po chińsko/angielsku ale to ten sam system. A i jest sporo chińskiego crapu.

Co to odex? Zamiast pisać elaboraty odsyłam do tematu na XDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Ktoś się jeszcze bawi Lewa v6? Mam na kompie jedną z nowszych wersji pl i jak tylko znajdę czas to udostępnię w ciągu kilku dni (wymaga jeszcze kilku poprawek ;) )

A w tak zwanym między czasie pytam, czy pamiętacie widget pogody z lewa v6? Był całkiem fajny lecz nie obsługiwał polskich lokalizacji.

Był na tyle fajny że postanowiłem zrobić taki widget i oto co mi wyszło:

MwnjMdT.pngTVSUS2i.png

A teraz najlepsze :) Można go zainstalować na każdym romie! Potrzebny jest tylko programik o nazwie Zooper widget (do pobrania ze sklepiku) no i oczywiście sam widget który udostępniłem tutaj. naturalnie obsługuje polskie lokalizacje lecz to w sumie zasługa Zoopera ;)

Edytowane przez fyme
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi