Skocz do zawartości
Dawox

Jak zrobić roota na Overmax yard 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Dawox

Witam mam bardzo wielki problem z robieniem roota na moim overmaxie jak zrobilem aktualizacje z 4.2.2 na 4.4.2 to root mi nie chce sie zainstalować i niewiem w czym jes problem bo na starym androidzie 4.2.2 mogłem zainstalowac roota a na nowym systemie nie moge.PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś kingo Android root?

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z VertisPLUS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dawox

Tak próbowałem ale jak sobie tam zainstaluje sterowniki to mi wyskakuje HTC Device tak mi wykrywa próbowałem też ściągnąć sterownik z głównej strony overmax i zaistalowałem sterownik i jak uruchamiam Kingo Android root to on i tak zainstaluje sterowni do htc

---------- Post dołączono o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ale jak go kupiłem z komputronika to on już miał roota a jak zrobiłem zaktualizowałem na 4.4.2 to już nie dam rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kurtlp

hm a jak wgl wgrales aktualizacje mogl bys mi jakos pomoc bo ja robie wedlug ibstrukcji i lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root do overmaxa yard 4.4.2

Ja miałem zainstalowane sterowniki od aktualizacji do 4.4.2 więc nie wiem czy są potrzebne czy może program je doinstaluje.

1. sciągamy program iRoot - Get iRoot|FREE One Click Android root tool|iRoot Official|Formerly Vroot ( chiński ale działa przetestowałem chyba około 20)

2. Instalujemy program - po angielsku ( dobrze że nie po chińsku)

3. uruchamiamy program

4. w telefonie włączamy w ustawieniach - opcje programistyczne - debugowanie usb i w zabezpieczeniach nieznane źródła

5. podłączmy tel i naciskamy w aplikacji connect device a po chwili root

czekamy aż zrotuje.

6. po zrotowaniu ze sklepu google instalujemy aplikację supersu uruchamiamy ją i updatujemy gdy zaproponuje

w przypadku błedu resetujemy telefon

7. po ponownym uruchomieniu odinstalowujemy chińskie aplikacje ( niektórych się nieda)

8. resetujemy telefon po uruchomieniu instalujemy ze sklepu np: unistaller pro wersje testową ( powinna dostać uprawnienia roota od supersu) i nią pojedynczo usuwamy resztę aplikacji. Możemy też usunąć niepotrzebne aplikacje systemowe. Restart

Gotowe

U mnie na androidzie 4.4.2 działa ok

Jak korzystacie to postawcie piwko u dołu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

braderos dzięki chłopie walczyłem z VERTIS 5010 EXPI cztery dni i też testowałem może i więcej niż 20 sposobów i zong a tu według tego co opisałeś dla overmaxa yard poszło tyle że zamiast instalować w punkcie 6 supersu to lepiej instalować od razu SuperSU bo supersu robi problemy z różnymi aplikacjami przynajmniej tak umnie było a SuperSU nie. I wszystko hula jak ta lala. Jeszcze raz dzięki piwko poleciało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arteks

Czy macie anglojęzyczną wersję iroota czy tylko instalator po angielsku? U mnie w programie krzaki (iRoot_1.7.9.10454_cid1005_7337ba1e.exe), tak czy inaczej udało się zrootować 5010 klikając na czuja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zzadlo

Potwierdzam działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi