Skocz do zawartości
romaro1

rom Lolypop UI Rom

Rekomendowane odpowiedzi

romaro1

Jak w tytule LOLYPOP UI
    LOLLYPOP_UI-Officially-Support-Himax.zip
    https://drive.google.com/uc?id=0BysyGKecTMa7dVBCV0UzRmVJYVE&export=download

!. Wrzucić rom na sdcard
    2. Wyłączyć telefon
    3. Vol up+power by przejść do Philz recovery
    4. Pilih menu wipe>>pilih wipe clean to install a new rom
    5. Install Rom
    6. wipe cache i delvik
    7. Reboot...
    Poczekać kilka minut aż system się załaduje i sam uruchomi.
    Napiszę coś więcej jak go sprawdzę. Nie łudzić się, że to jest piątka.
    ________
    Ogólnie to samo co THL tylko graficznie inaczej przygotowany.
    Chociaż coś jest jeszcze - WYŁĄCZONY Telefon startuje STARTUJE W 3 SEKUNDY. Sprawdzam bo uwierzyć nie mogę ale tak jest.
    Jeżeli macie backup w Philu, to po zainstalowaniu Lolypopa ui w kilka chwil przywrócicie sobie własne programy. Jak to zrobić:
    1. Wyłączyć telefon
    2. Vol up+power by przejść do Philz recovery
    3. Backup and restore>Custom restore from sd card>zaznaczyć tylko data>Start custom job
    Jedynie xposed, jeżeli macie, należy ponownie zainstalować.
    System rewelacyjnie szybko się uruchamia. Już choćby dlatego wart jest sprawdzenia. Superusera musiałęm zamienić na Kingusera. Wydobyć choćby z THLa i zainstalować jak normalną apkę.
    ______
    Po zainstalowaniu romu karta sdcard0 jest kartą wewnętrzną. Oznaczenia kart są odwrotne niż mieliście do tej pory. Jest to logiczne rozwiązanie. Chyba już w 4.4.4 zastosowane. Jeszcze raz, to nie jest ANDROID 5.0 a 4.4.2

Edytowane przez Mikel25
    Prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wraven

Oznaczenia kart można zmienić z palca. Wrzuć pare screnów póki masz na telefonie ten rom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Nie mam go już ale wieczorem zainstaluję z powrotem, to wrzucę. Chyba, że nie zdążę. Jednak śmiało wrzucajcie jak macie recovery i backup. Tylko zróbcie sobie screen ustawień jak nie pamiętacie w którym miejscu język się zmienia, bo ten jest po ichniemu. Ja chyba na niego się przerzucę bo się szybko uruchamia. Ogólnie, to inne ui ( w sensie graficznym) i białe tło w ustawieniach. Układ jak w AOSPA/THL. Lekko inna grafika. Jednak wydaje mi się, że również szybszy ogólnie. Logowanie do operatora, wifi i takie tam.W każdym bądź razie prędkość uruchamiania zaskakuje.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w weekend przetestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thcc

Przetestowałem i został u mnie 1 dzień dzisiaj go wyrzucam i wgrywam roma z S5

Sporo bugów w niektórych miejscach czcionka jest nie widoczna niektóre z ustawień

Masakrycznie poważny błąd dotyczący dzwiekow, nie da sie sluchac .. Co jakis czas sa jakies tragiczne zaklocenia nawet podczas powiadomien, w sluchaniu muzyki co 30 sekund okolo ... Zapomnijcie o normalnym słuchaniu muzyki to samo na głośniku i na słuchawkach :)

Ogólnie system okej ale nie dopracowany :)

Bardzo szybki rozruch :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Ten rozruch to chyba jedyny plus. Więcej nie mogę o nim powiedzieć bo ta grafika mnie przeraża.

Ja jestem od paru dni na Thlu. Działa dobrze i też szybko się uruchamia i co najważniejsze dla mnie działa xposed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thcc

Ja przetestowałem już chyba wszystkie AOSP COOL nie uruchamia mi się nawet, ten z S5 jeest napchany bajerami które nie działają, COLOR UI jest ochydne a teraz testuje CINX'a.

Jak narazie najlepszy jest AOSP THL :)

---------- Post dołączono o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

hohohohoho CINX to system oparty o CyanogenMod 11 :) Android 4.4.4 wazy tylko 290 mb i jest świetny ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi