Skocz do zawartości
kolarzysta

One Mini -> Utility Update nie wgrało bootloadera

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że otrzymuję na tym forum dużo pomocy to postanowiłem dla sportu napisać co dalej z moim One mini

Otóż zrobiłem Relock bootloadera przy pomocy AllinONe i uruchomiłem ostatnią jedynie dostępną aktualizację ze stajni ATT (mam s on a fon jest brandowany na ATT w USA). wersja 4.13.502.3 (502.4 to wlasnie hamerykanska ATT)

Tym razem RUU ruszyło i flashowało aż do 95% po czym wywaliło signature error 132.

fastboot getvar all zwraca poprawnie wszystkie dane tak jakby fon stał na nowym romie (dla porównania załączam foto z bootloadera przed RUU oraz screen z fastboota po Updacie.

Sprawdziłem log. Ze wszystkich plików katalogu Rom.zip nie zostały wgrane te z bootloaderem lbl1-1 1-2 wgrany i od 1-3 do 1-5 nie wgrane.

Recovery też nie działało więc odblokowałem booloadera i załadowałem przez konsolę fastboot TWRP w wersji 8.

Recovery pokazuje na linii komend że nie może wyczyścić katalogu data

Dorzucam również log z którego wynika że RUU flashowało 2 razy i za każdym razem był ten sam błąd sprawdzania podpisu dla bootloadera.

Jak zwyklę łudzę się że ktoś to przeczyta i udzieli swej mądrości również mnie...

post-349168-14255757151324_thumb.jpg

post-349168-14255757151513_thumb.jpg

RUU_141116T032741.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbujesz flaszować nieprawidłowy rom, błąd 132 właśnie o tym mówi. Skoro odblokowałeś bootloadera to nie masz gwarancji, proponuję pójść o krok dalej i zrobić s-off. Będziesz miał możliwość zmiany cidnum i dzięki temu wrzucisz sobie rom jaki będziesz chciał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi