Skocz do zawartości
grzesiek_bu

( ROM ) i9100 XWKF1

Rekomendowane odpowiedzi

tokser

Moze ktos powie cos wiecej na temat romu bo niewiem czy wrzucac Z tego co pamietam 3 plkowa wersja robi wipe (moge sie mylic)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja żadnym zmian nie widzę, ani w szybkości, ani w funkcjonalności. Na XDA piszą, że odczuwają poprawę automatycznego przełączania z 2G na 3G i że poprawili współpracę kont e-mail z exchange. A battery drain jak u mnie występował tak dalej występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie tego romu. Obecnie mam rom KE4 i nastepujace problemy wylapalem. Odblokowywanie telefonu nastepuje z opoznieniem, po wcisnieciu przycisku power badz home ekran odblokowywuje sie po jakiejs sekundzir. Dodam jesczce ze podczas ladowania przy podlaczonej ladowarce odblokowywuje sie natychmiastowo... Te opoznione odblokowanoe bardzo irytuje jak na taki telefon. Co mozna zrobic aby to naprawic. Podkreslam problem mam na romie KE4, czy na tym romie to wystepije? jak sie sprawuje? druga sprawa to problrm znany.jesczce z gingerbreada z sgs1. Ze po odebraniu polaczenia.jest sekinda ciszy nie.slychcac pierwszego slowa powiedzianego przez nas, czy zostalo to naprawione na tym romie w stosunku do KE4? I jak dziala w.porownaniu do KE 4?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mnie denerwuje trochę te opóźnione wybudzanie telefonu. Na ke4 i na tym jest to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moze ktos powie cos wiecej na temat romu bo niewiem czy wrzucac Z tego co pamietam 3 plkowa wersja robi wipe (moge sie mylic)

Jak wrzucisz 4 pliki, łącznie z pitem to nawet jak odznaczysz repartition to ci zrobi wipe.

Jeśli ma być bez wipe to instalujesz używając jednego pliku.

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mika34
Też mnie denerwuje trochę te opóźnione wybudzanie telefonu. Na ke4 i na tym jest to samo :/

Ja mam lite,ning ke8 i nie ma tego zjawiska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sleev

Jak wgrać ten rom?

W i9000 zaznaczałem repartition i podawałem pita 512.

A w wątku na xda wyczytałem żeby kategorycznie tego nie robić.

Sardoid mógłbyś powiedzieć z jakim pitem (lub bez) i czy repartition flashowałeś telefon?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucasz go przez Odina z Re-Partition i pit dla i9100 ,powinien byc chyba w paczce.Reszte tak jak rom 3 plikowy:-)

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam lite,ning ke8 i nie ma tego zjawiska.

Ale masz modyfikowany, a chodzi o stockowy, aby to poprawili bo to bardzo irytujące na wszystkich SGS2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sleev

Dzięki :) Piwko poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi