Skocz do zawartości
blackno1

I7500XXIJ1 wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem telefon z "aktualizacji " z serwisu i chyba czuję się nieco zdegustowany. Po zmianie standardowej IX9 sądziłem, że bateria będzie lepiej trzymać... a tu du*a. Miał ktoś podobny przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj odebrałem telefon z "aktualizacji " z serwisu i chyba czuję się nieco zdegustowany. Po zmianie standardowej IX9 sądziłem, że bateria będzie lepiej trzymać... a tu du*a. Miał ktoś podobny przypadek ?

Kolego na czas pracy baterii nie wpływa tylko soft ale wiele innych czynników, poczytaj najpierw a nie pisz głup które rażą w oczy :kijemgo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taskkiller działa, 2G, .... 20 godzin to jednak mało, po prostu proszę o poradę, chyba po to jest forum. Szukałem zagadnień w temacie tego softu ... ale nic szerzej nie ma, także z pełnym szacunkiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

blackno1

USTAW NA STALE SIEC PLUS GSM JESLI MA BYC 2G JAK NIE USTAL NA STALE 3G PLAY TO JEST WIEKSZOSC PROBLEMOW Z BATERIA PRZEPRASZAM Z ACAPS LOCK ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bóg zapłać dobra Zano ;) Soft robiony jest na Niemcy, dlatego swoją drogą zastanawiam się czemu w serwisie wybrali akurat taką wersję. W każdym razie potestuję około tygodnia i dam jakąś krótką reckę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zana

blackno1 chyba nie będziesz już sam z IJ1.

http://www.megaupload.com/?d=U48FTZ5U (od Mariopablo1)

Uważam że teraz wystarczy wgrać tą aktualizację wraz z CSC i można spokojnie oddawać do serwisu w razie problemów (oczywiście sceptyczne głosy na forum mogą zapytać jak to zostało wgrane bo przecież NPS nie zupełnie działa itp.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączyłem do sprawdzania IJ1 z linku od mariopablo1. Wgrałem fw, telefon po restarcie przeprowadził resetowanie ustawień.

Jak na pierwszy rzut oka - brak klawiatury samsunga, jest tylko android.

Wziąłem dla sprawdzenia 3D gry Toon Warz i Raging thunder - o wiele wiecej jest "przycinek" niż w IK4 (to juz dla mnie spory powód do powrotu do IK4)

Odblokowanie działa o wiele lepiej niż w IH9.

Jak bedzie z baterią - dopiszę, kiedy telefon sie rozładuje

Edytowane przez piyoter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czarek

czy jedyna zmiana w tym FW to ma być bateria i to jeszcze nei wiadomo czy na + czy - ?? :P napiszcie coś wiecej o zmianach w porównaniu do IH9 ;) czekam z niecierpliwością na recenzje, bo miałem dziś oddac fona do servisu z GPSem, a nie wiem czy poprosić od razu o update softa na tego :D

edit:

dziwne, że jest to firmware playa z października, a ja wziąłem fona 30.12.2009r i mam IH9 :P ciekawe ile mój fonik leżał w magazynie ^^

Edytowane przez Czarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie powstała dziwna sytuacja.

Wgrałem IJ1 żeby sprawdzić co to za rom. Potem wróciłem do IK4 przez nandroid backup i teraz PDA mam IJ1, a PHONE: IK4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi