Skocz do zawartości
donleone1

Akcesoria do Luny

Rekomendowane odpowiedzi

Krewniaki naszej Luny to:

- Himax Zoom

- Gionee Gpad G5

- AllView P7 Seon

O innych mi nie wiadomo.

Edytowane przez przemvelbenny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem odpowiedź z 3MK odnośnie folii do naszych Lun.

Odpisali, żeby wybrać rodzaj folii do innego modelu a w wiadomości do sprzedającego napisać, że ma to być folia do Luny.

Chyba po wypłacie zaryzykuję.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile taka folia od 3MK? I może jakiś link, gdzie można ją zamówić? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy od rodzaju. Napisałem jeszcze maila żeby wyjaśnić kilka kwestii. Jak coś dostanę to udostępnie tutaj. Jak chcesz się dowiedzieć więcej wrzuć w wyszukiwarkę 3MK i poczytaj. Miałem folię od nich do poprzedniego telefonu i jest poprostu super.

Edytowane przez donleone1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do czasu zakupienia oryginal;nego pokrowca do Lunki używałem kabury no name baaardzo dużej, która pasuje. Kupiłem w Auchan za 12zł :DD - minus 0 trochę sztywna i niestety pionowa, tak, że czasami przeszkadzała w noszeniu na pasku. To jakiś rozmiar XXXL, nazwy nie pamiętam. Teraz mam oryginał ze sklepu producenta - daje radę ;) szkoda, że nie jest ze skóry/zamszu, tylko jakiegoś PCV, ale generalnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że mi oryginalne etui do Luny również przypadło do gustu. Jedyna zastrzeżenia jakie mam to cena i obawa o trwałość. Szczególnie chodzi mi o grzbiet (ten, który się zgina) i wewnętrzną część. Czas pokaże. Nie znam też tego kleju, który zastosowano w etui. Ktoś miał styczność z takim rozwiązaniem?

---------- Post dołączono 24-11-14 o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano 23-11-14 o 11:20 ----------

Dzisiaj dostałem kolejna odpowiedź od 3MK. Dla zainteresowanych jest tak. Wchodzicie na stronkę ich sklepu wybieracie sobie rodzaj folii i kupujecie ją np. do s-lina w wiadomości do sklepu piszecie, że ma to być folia do Luny. Ja po wypłacie na 100% zapodam folie solid. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem folie solid od 3mk do Luny i powiem, że na pierwszy rzut oka jest świetna. Na ekranie w ogóle jej nie widać i nie czuje się jej pod palcami. Zobaczymy po jakimś czasie jak będzie się sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    orsa83

3mk robi świetne folie, mam ją w NEXT i mam zamiar kupić do Luny. Ile płaciłeś jeśli wolno spytać? Sam już wysłałem w tej sprawie zapytanie (czy będą/w jakiej cenie) do 3mk i odpowiedź jaką dostałem jest następująca:

"Witam,

czekamy na potwierdzenie poprawności projektu folii, do tego modelu, od jednego z naszych klientów. "

Ktokolwiek z Was to jest piszcie do Nich jak najszybciej :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

25,99 zl za dwie sztuki folii solid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Supredo a jak z dopasowaniem? Wszystko gra? Są wycięcia na przedni aparat i czuj i światła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.