Skocz do zawartości
kaye

Ekran dotykowy w telefonie nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

kaye

Witam, mam taki problem - kolega dostał telefon w którym nie działa dotyk, podobno telefon ani nie spadł, ani nie został zalany - sam przestał działać. Dzisiaj dał mi ten telefon na sprawdzenie, ale nie chce podejmować żadnych kroków bez wcześniejszej rozmowy z wami. Co mogło się stać z tym dotykiem i jak to naprawić? Dodam, że telefon bez problemów się włącza, ale nie da się go odblokować. Czekam na wasze odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Wgraj flashtoolem system od nowa i sprawdź czy odpali dotyk.

2. Sprawdź czy taśma dygitalizera nie wypięła się .

.Jak nic z tego zostaje tylko wymiana po się uszkodził

Edytowane przez Butcher696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diabeu

Pewnie sam z siebie padł. 70% egzemplarzy Neo/NeoV cierpiało na ten przypadek, że digitizer(nie dygitalizer jak ułomny pisze) przestawał działać sam z siebie. Moja Neo parę lat temu była dwa razy na wymianie w ramach gwarancji. Także albo wymiana, albo jest możliwość, że się taśma wypięła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma aż takiej wadliwości - ja mam jakoś jak wielu i po nawet 3 latach nie padł ,przestań głupoty pisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diabeu

To masz szczęście i mieścisz się w tych pozostałych 30%. Co do 70% to informacja z autoryzowanego serwisu. Teraz nie wiem jak jest bo Neo przestali produkować dwa czy trzy lata temu i nie ma ani jednego egzemplarza na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z autoryzowanego serwisu - wiesz co tam za brednie w serwisach piszą - w serwisach zazwyczaj połowa to nie wie co robi .I są egzemplarze nowe na allegro z gwarancją jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diabeu

Brednie i głupoty, wypisujesz ty na forum Xperii Neo/NeoV. Nie ma egzemplarzy nowych z gwarancją producenta, najwyżej leżaki magazynowe/stare trupy ze zmienioną obudową(tzw. "refurbished") z 3 miesięczną gwarancją komisu który go sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są leżaki ale nowe i na gwarancji polecam poszukać - kombinatorskie też są ale myślący wyłapie aukcje felerną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diabeu

Nie ma potrzeby szukać, neo to już zabytek. Nie istnieje nawet firma, która go produkowała i zapewniała serwis gwarancyjny. Coś co leży w pudełku nieotwierane ileś tam lat, to nie znaczy, że jest nowe. Takie same leżaki z gwarancją można znaleźć na allegro w dziale Nokia 3310.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firma istniej ale bez fuzji jak dawniej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi