Skocz do zawartości
szefxxx

ROM CyanogenMod 12! -> Android 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

paloc89

Cały czas Wi-Fi lub LTE, przeglądanie neta, jakieś programy typu face, instagram itd. Rozmowy tel, sms. W sumie normalne użytkowanie telefonu, co na stocku czy CM12 nie było możliwe, tak na CM12.1 bateria trzyma super i dodam, że to na nie oficjalnej wersji. Od dzisiaj mam oficjalna, także się okaże jak będzie, ale myślę że bateria będzie również 3,5h ekranu trzymać. Dodam jeszcze, że synchronizacja i lokalizacja zawsze włączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wygląda to ze strony użytkowania na co dzień? Jest sens instalować 12.1 oficjalnego, bo przymierzam się ciągle, ale jednak czasem robię zdjęcia i by mi brakowało dobrej jakości fotek i ogólnie stabilności stocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A śmiga wam pisanie gestami? Bo ja dziś wrzuciłem CM12 i właśnie tej opcji nie ma. Proszę nie proponować innych klawiatur, po nexusie nie chce innej niż tej od googla :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

Jest możliwość taka możliwość jak i na wbudowanej klawiaturze AOSP tak i na wersji ze sklepu play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie sa najwieksze bugi cm-a na ta chwile? Czy telefon dziala plynniej niz na stockowym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość taka możliwość jak i na wbudowanej klawiaturze AOSP tak i na wersji ze sklepu play.

no wlasnie mam wlaczona te opcje w klawiaturze a i tak nie bangla. Poszukam jeszcze w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak .

Działa bardzo szybko ale mnie osobiście brakowało stockowego aparatu.

Połowa aplkacji miała problem z działaniem i jakoś tak dziwnie jak dla mnie.

Dlatego zainstalowałemsobie cloudy g3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo długo nie robiłem aktualizacji... miałem wersję NIGHTLY z 27.03 dziś coś mnie pokusiło..... po zainstalowaniu wersji z 09.05 wywala mi błędy youtuba i google play tak że praktycznie nic nie idzie robić.. przeinstalowanie gapps nie pomogło zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

@up, nightly z maja są już na andku 5.1 a gappsy które miałeś są pod 5.0 dlatego wywarła ci błędy z aplikacji googla. Zaktualizuj gappsy dla 5.1 i wszystko będzie ok :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za podpowiedź a jak włączyć stare dobre blokowanie ekranu wzorem? Jest tylko jakieś szyfrowanie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi