Skocz do zawartości
szefxxx

ROM CyanogenMod 12! -> Android 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrócę z pracy będę testował :)

[Dodano: 18.05.2015 - 23:33]

Na CM z Andkiem 5.1.1 wrzuciłem port aparatu z HTC M9 wraz z fixem pozwalającym regulować rozdzielczość... Co do jakości zdjęć jeszcze nie mogę się wypowiedzieć bo jest ciemno ale już widzę że z rozdzielczością jest coś nie tak... są trzy: mała mała i mała :) nie działa także edytor zdjęć... podrzuci mi ktoś linka do innego aparatu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

W 5.1 mi też przestał działać edytor, w 5.0 działał. Nie szkodzi, że pisze 3 razy mała. Ale przy tym są wartości liczbowe. Tu masz zresztą link xda:

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/mod-htc-one-m9-camera-ported-to-lg-g3-t3069122

Edytowane przez grzarek70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ale obok są te same wartości... Szukam czegoś bardziej dopracowanego pod względem interfejsu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne bo ja miałem inne. Lepszego aparatu od M9 na CM raczej nie znajdziesz. Interfejs też nie jest w/g mnie najgorszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89
    Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o aparat z M9, to wersja portowana jest do bani. Problemy z rodzielczością oraz słaba jakość fotek. Polecam instalację oryginalego aparatu i galeri wydanego of HTC. Działa dużo lepeij, zdjęcia są dużo lepszej jakości niż z wersji portowanej a do tego wszystkie opcje i rozdzielczości chodzą prawidłowo.

http://www.apkmirror.com/uploads/?dev=htc-corporation

Edytowane przez paloc89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wrócę z roboty od razu testuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego wogóle nikt się nie zajął aparatem? chodzi mi o jakość zdjęć, wszystko śmiga jak szalone na cm a tu takie licho. Polityka prywatności zabrania czy jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lg, jak większość producentów nie publikuje kodu źródłowego softu obsługującego aparat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak: oryginalny aparat od htc oraz galeria wymiatają... Zdjęcia porównywalne z aparatem od lg. Brak możliwości zmiany rozdzielczosci oraz zapisywania zdjęć na karcie pamięci. Brak możliwości regulacji iso. Czyli znów nic co by na 100% smigało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    i3olo

Witam. Wgrałem najnowszą wersję CM'a i śmiga aż miło ^^ Tylko że jest jeden problem ponieważ występuje FC Sklepu Google. Gapps pobrane stąd w wersji pico(uni)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi