Skocz do zawartości
szefxxx

ROM CyanogenMod 12! -> Android 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Cubaza

A nie ma problemu z rozłączeniem rozmowy? Bo na wszystkich ROMach rozwiązanych ze zwykłego Androida taki problem występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    i3olo

Po używaniu przez 2 dni raz mi taki bug wystąpił... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam najnowszy czysty soft V20P z rootem. Ten dopiero co śmiga :D I stan baterii się poprawił u mnie na duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem czystego V20P dla 32GB wersji z 3GB RAM i nie mogłem nigdzie znaleźć.Centrum aktualizacji milczy.Aktualnie mam wersję V20H, chyba, że przez LG Suite aktualizować albo chociaż sprawdzić.

Ma ktoś changelog? Kiedy oficjalnie będzie u nas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbym poprosić linka do tego V20P dla wersji 2gb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cubaza

To nie jest temat o v20p to raz. A dwa to on nigdy nie będzie tak szybki jak czysty android.

Tap Tap z LG G3 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpowie mi ktoś gdzie się zmieniało tapetę przy zablokowanych telefonie? Chodzi mi o to że tapeta wykorzystana przez nova Launcher jest inna niż przy telefonie zablokowanym (chce zmienić tą drugą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mógłby mi ktoś podpowiedzieć dlaczego jak robię backup romu przez TWRP to tworzy mi się ładny katalog który mogę sobie skopiować np do komputera, natomiast jak robię backup V20p-260-01 to tworzy mi się dziwny plik który w dodatku mimo że zajmuje miejsce to ma 0mb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    i3olo
    Napisano (edytowane)

Po używaniu CM'a przez tydzień mogę stwierdzić że rom jest świetny, wręcz wyśmienity, ale... no właśnie... posiada bugi. Dziennie około 2-4 razy trzeba restart robić ( w zależności od czynności jakie po sobie wystąpią). Buguje się ekran rozmów. To jest najgorsze co może się przytrafić, bo nie można się czasem rozłączyć (podczas wciskania rozłącz pasek powiadomień zjeżdża na dół :P). Także jest jakiś bug z blokowaniem, tak jakby przestał działać dotyk na lockscreenie. Jest też bug z aplikacjami. Te które wymuszają tryb landscape, czasami go nie uruchamiają. Każdy bug przechodzi po reboocie :P

P.S. Bugi te występują zapewne na każdym romie opartym o CM. W RR miałem ten sam bug z rozłączaniem się :P

Edytowane przez i3olo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi