Skocz do zawartości
szefxxx

ROM CyanogenMod 12! -> Android 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

poczekam na build naprawiający aplikacje aparatu czyli nagrywanie i zagości u mnie na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miszel

Witam wgrałem i powiem szczerze ze daleko mu do doskonałości może komuś działa mi przynajmniej nie bardzo, siec gubił co chwile zawieszał się transmisja komórkowa tez nie działała i takie tam denerwujące mnie zonki ;) mam nexusa 4 i powiem ze cm to rewalka , na g3 na dzień dzisiejszy porażka poczekam na jakaś wersje bardziej dopracowana .

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irodal

Czy przed wgraniem robiliście wipe: dalvik cache, cache, system, data? Po instalacji romu wipe cache/dalvik?.

Link do filmiku z instrukcją jak wgrywać CM na G3:

Edytowane przez k.grzybek
    dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up wipe tylko przed wgraniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie apek i przywracania kopii to na XDA jest jakis klon CM12 - ACIP 0.1(?) i mi się aplikacje zachowały te co mialem na stocku. Ale póki co wszystko jest mega nie stabilne.. Trzeba czekać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na CM 12 przywracałem wszystko za pomocą helium. Najnowsze wydanie już sobie z tym radzi. Wcześniejsze wersje zaliczały crash za crashem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przesiadce z Stockowego androida na CM12 jest strasznie wielka różnica. Czemu LG nie potrafi tak zoptymalizować swojej nakładki, by telefon tak nie zamulał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalator cm waży około 200mb +google apps koło 150. Soft LG waży ponad 1000. Sprawa oczywista. Sama nakładka lg to Pikuś. Po aktualizacji softu lg widać ile aplikacji się aktualizuje. W stockowyn androidzie jest ich około 2-3 razy mniej. Stąd ta różnica w wydajności. G3 ma świetne parametry ale żeby dostrzec je w praktyce trzeba używać golego androida . U mnie jest wszystko stabilne. Żadnego problemu . Jakbym miał nexusa. Hula aż miło. Może niepotrzebnie przywracacie aplikacje? Full wipe. Później trochę czasu trzeba poświęcić ale wszystko bez problemu. Zresztą tylko za pierwszym razem. Ja jestem zachwycony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zwyklyman1, wyżej wspomniano o gubieniu zasięgu itd. Zauważyłeś to u siebie?

Czy z kartą pamięci trzeba coś robić przed instalacją CM12?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cwirgsm. Zauważyłem w poprzedniej wersji z 20. Kilka razy mi zgubił. Po zainstalowaniu 21 problem zniknął. Zużycie baterii też się poprawiło. (Porównywalne do lg ) Bluetooth działa prawidłowo u mnie i nfc też. Są podobno problemy z luncherem ale ja używam Nova. Nie widzę żadnych wad u siebie A czekam z niecierpliwością na więcej ustawień CM. Choć już samo to mi wystarcza.

Nadmienię tylko, że CM instalowałem po full wipe. Update już tradycyjnie z wipem cache tylko. Bez przywracania typu TB. Ręcznie z pomocą Play Store

Z kartą pamięci? Nie sądzę :-)

---------- Post dołączono o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Zauważyłem błąd aparatu.Konkretnie kręcenia filmów. Ktoś już chyba o tym wspominał wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi