Skocz do zawartości
szefxxx

ROM CyanogenMod 12! -> Android 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, zainstalowalem ostatnia wersje CM12.

Oczywiscie do 4.4.2 czy 5.0 nie ma porownania, teraz wreszcie telefon zyje.

Patrzac nawet na zuzycie RAMu to w wypadku 5.0 wolnego zostawalo mi 350MB a tutaj jest caly czas ponad 700MB.

Mam tez pytanie czy jest mozliwosc zmiany aplikacji w pasku powiadomien?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wydajność na tym oprogramowaniu to nie ma mocnych. Sam tylko benchmark skoczył o 10000 w porównaniu z softem od lg.

Co do pytania-Nie wiem dokładnie o co ci chodzi. Jeśli o to, że bez przerwy rozwija się duży toggles to spróbuj rozwiać belkę z lewej strony)(myślę, że w kolejnych wersjach będzie to modyfikowalne) to będziesz widział tylko powiadomienia(albo nova luncher palcem w dół po pulpicie raz. Możesz też zainstalować jakiś program np power toggles i będziesz miał coś takiego. Nie wiem czy o to ci chodziło49ed91ce3476c15af8a530ec4a7ac37a.jpg

---------- Post dołączono o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Spoko, zainstalowalem ostatnia wersje

rozumiem, że wersję z 23 listopada. Czy masz problem z odtwarzaniem muzyki play od google?

Edytowane przez zwyklyman1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko widzisz Power Toogles u mnie slabo dziala, tzn. nie hula mi ikonka od wlaczania internetu mobilnego.

Dlatego pytam czy po rozwinieciu paska powiadomien, gdzie masz ikonki szybkiego uruchamiania np. WIFI jest opcja aby zmienic np. na wlaczanie internetu.

Czesto tez przelaczam miedzy 2G a 3G wiedz taka ikonka tez by sie przydala, choc w Power Toogles dziala juz prawidlowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zainstalowaniu CM12 nie mam Roota.

Wiec jak go zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem. Pobierz plik. Później uruchom recovery (WYŁĄCZ TELEFON>PRZYTRZYMAJ DWA GUZIKI POWER i vol- > gdy się pojawi logo LG puść guziki na sekundę i przytrzymaj ponownie.> zapyta Cię czy chcesz usunąć wszystkie dane>guzikami VOL+ i - wybierz yes. Zatwierdź guziki Power. Potwierdź ponownie . Uruchomi się recovery. W recovery opcja INSTAL i wybierz pobrany plik. Za każdym razem gdy wgrssz nowy CM stracisz root więc najlepiej po aktualizacji najlepiej od razu flashowac SuperSu.

Gdy uzyskasz root do recovery będziesz mógł wejść menu REBOOT RECOVERY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko.

Power Toogles dziala.

Zaraz sciagne z 21 i potestuje, zobacze jak sie sprawuje.

Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób sobie tylko backup aktualnego romu przed instalacją nowego. Jeśli nie przeszkadza Ci problem z muzyką i nie masz problemu z szybko uciekającą baterią to nie wracaj do 21. Jeśli coś Cię z tego dotyczy wróć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sytams

znacząco spadła życiowość baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pojawił się ten problem ale nie u wszystkich. Zależy co masz w użyciu baterii . Ogólnie mi się grzał na wersji z 23.

---------- Post dołączono o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Nowa wersja z 24 https://mega.co.nz/#!Ug9mRChS!Va0ppWVdS_GGd9iu0v5LCrBBPzGOUHdcc4LwyVL4wJo

Edytowane przez zwyklyman1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi