Skocz do zawartości
dzwiedziuu

Sprzedaż zaproszeń!

Rekomendowane odpowiedzi

Ważna sprawa , prosiłbym o nie usuwanie tego postu .

Wiele osób sprzedaje zaproszenia na allegro , jest to niezgodne z prawem OnePlus w regulaminie pisze o zakazie handlu zaproszeniami , prosiłbym o zgłaszanie takich aukcji do allegro , ja oraz parę osób z polskiego watku na oficjalnym forum zglaszamy takie osobniki .

Prosiłbym o założenie jakiegoś widocznego tematu mówiącego o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Niby jest niezgodne z regulaminem OPO, ale oni nie sięgają do Polski. Więc w zasadzie można to robić bezkarnie, ponieważ firma w zasadzie w Polsce nie istnieje, nie ma tu supportu, nie wysyła tu itd. Allegro może usunie aukcje, może nie, jeśli nie to i tak sprzedającemu nic nie grozi, producent nie będzie go za to ścigać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To racja ale gdy na jedną aukcję przypadnie dużo zgłoszeń to aukcję usuna już nie raz udało nam się to osiagnac

Wysłane z OnePlus miźnietę w Swype :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, a jaka zróżnicowana cena zaproszeń jest. Począwszy od 1 zł po 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym momencie jest zasyp zaproszeń , jeden gościu dostał na jeden telefon 6 które są ważne 6 dni :) Wiec muszą czymś kusić . Najlepsze jest to że powołują sięna poradnik zakupu który zrobili użytkownicy oficjalnego forum (oczywiscie polscy użytkownicy) i dodali na same górze "Uwaga kupując zaproszenie z allegro jesteś oszukiwany"

ale i tak daja ten link do aukcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś dostałem 3 też (swoje kupiłem, bo chciałem jak najszybciej zakupić 1+1). Czy czuję się przez to oszukany - trochę może tak, ale np. nie zamierzam swoich odsprzedawać.

Jest wysyp, bo ruszają mocno ze sprzedażą. Czego efektem jest pre-order. Produkcja pewnie ruszyła pełną parą, mają coraz więcej urządzeń w magazynie.

Tak samo jak do tego - sprzedają zaproszenia do inbox. Ludzie chcą się wzbogacić na wszystkim. Taka jest prawda niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoje miesiąc temu zgarnalem tutaj na forum w 5 min :))

Chciałbym powiedzieć że działania przeciw sprzedawca na allegro są jak najbardziej skuteczne . Wczoraj było 7 aukcji z zaproszeniami w tym momencie została już tylko jedna , ja ja zgłosiłem kto chętny niech też zgłosi :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Sam nie wiem czy warto aż tak zwalczać sprzedaż zaproszeń. Żadnych wygórowanych kwot nikt za to nie żąda, a w końcu lepiej sprzedać niz oddać za darmo. Postaw się w sytuacji gdy masz zaproszenie które się zmarnuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy na forum 30 ponad zaproszeń i zero chętnych rozdajemy je nawet do obcokrajowców bo czemu mamy zadać kasy za coś co jest za darmo . Były aukcję nawet po 100 zl więc różnie bywa . Ale popatrz skoro nikt nie chce wziąć za darmo to czemu miałby kupić ?

Ludzie naprawdę nie wiedzą J nie mają pojęcia ile ich się marnuje w zeszłym miesiącu poszło w świat koło 30 zaproszeń zamiast do naszych rodaków a ludzie i tak kupowali na allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo jeśli OP sobie tego nie życzy, to powinno być to tutaj tez banowane.

To coś jak sprzedaż Wieska 2 z GOG.com. Niby regulamin nie zabrania, ale...;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi