Skocz do zawartości
budzioq

Android 4.4 na Insignie 5/5X i inne z MTK6589T już możliwy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Spotkałem się ostatnio z informacją że ZOPO C2 (Mtk6589T, 1920x1080, aparat 13 MPx ) otrzymał Androida 4.4.2.

I tu pytanie do osób obeznanych w temacie czy portowanie androida 4.4.2 na jest już w zasięgu możliwości pojedynczego developera czy dalej jak to jest w przypadku portowania na urządzenia z różnymi prockami potrzeba ich całej armii ? Jak to oceniacie ?? telefony są bardzo podobne kernel zapewne też :)

P.S. Przypomnę sobie jak wyglądała cała procedura wgrywania tych softów i może spróbuje czystego z C2, przypomnijcie czy mogę tym ubić bootloadera bądź inne cudo tak dla pewności ;)

Porównanie telefonów (nie wiem czy taki link zadziała ale spróbuje) - Porównanie telefonów : Zopo C2 Platinum / Goclever Insignia 5X :: #####

Edytowane przez budzioq
    żle sie wcisło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie pójdzie, a co do uwalenia boota to są bardzo małe szanse, zwłaszcza jak masz CWM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem przez CWM i niestety "Installation aborted" na needrom piszą że trzeba instalować przez AROMA installer ale jeszcze nie doszedłem co to. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZOPO C2 otrzymał Androida 4.4.2.

A czy mógłbyś przesłać zrzut dialera ZOPO? Jest taki sam jak w Insignii 5? Jeśli tak to mógłbyś podesłać Phone.apk z ZOPO (spod 4.4.2)? Chciałem tę apk wrzucić do innego andka na innym telefonie i próbuję różnych możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Minęło już sporo czasu od ostatniej informacji. Czy może ktoś sobie poradził z i5 i 4.4.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi