Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
Daviteusz

[5.1.1][29/05/2015] OmniRom 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

no ta trzeba wszystko pobrac :P a sposób z pierwszego postu nie działa na stockowym recovery nie da sie wgrać CWM-KitKatCompatible-i9100.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DoNaTeLo

Wgrywa się na najnowszym :)

Ja wgrałem na 6.0.5.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DoNaTeLo

Za 5 minut, godzinę, 5 dni, 6 miesięcy, rok, nigdy ?

Nie wiadomo wszystko zależy od tego czy komuś się będzie chciało męczyć z ROM-em na staruszka (Ale raczej znajdzie się kilka osób ).

Dlatego proszę nie rozwijać dyskusji na ten temat.

Wszystkie następne posty na temat "kiedy będzie ?" "kiedy można się spodziewać?" będą usuwane i odpowiednio nagradzane !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Kolejna wersja!

Z tego co czytam do naprawili RIL ale nadal nie można używać neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę wgrywał na bieżąco więc postaram się pisać co działa na 100% a jeśli ktoś jest ciekawy to ril naprawiony wiec sms'y i rozmowy działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aleksandra

I ewentualne bugi z simlockiem... Moim zdaniem nie ma co narazie tego wygrywać, chyba że dla zabawy. Niemniej jednak co chwilę pojawiają się tam nowe posty, ludzie dyskutują i próbują pomagać więc wszystko się rusza w dobrym kierunku :-)

---------- Post dołączono o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

No i jak ktoś ma jakieś sugestie oraz jest doświadczony to chyba fajnie by było im pomóc, to pójdzie szybciej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up już dodałem w pierwszym poście :) Przetłumaczyłem też workin/not-working list.

W wersji z 22 listopada działają już smsy, połączenia (RIL) ale nadal nie działa klawiatura i WIFI. Naprawili też te glitche grafiki. Bugów z simlockiem nie doświadczyłem.

Edytowane przez MasterBrain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi